Vybráno

Batoh Ferrino Dry Hike…

Batoh Ferrino Dry Hike 32 Barva: černá

Spokojení zákazníci doporučují: Batoh Ferrino Dry Hike 32 Barva: černá od renomovaného výrobce Ferrino. Batoh Ferrino Dry Hike 32 Barva: černá pořídíte za skvělou cenu 3959 Kč. Skvělá volba pro všechny příznivce outdoorových aktivit!

Katalogové číslo: 41083-137009 Kategorie: , , ,
Logo Ferrino

Popis

Kvalitní Batoh Ferrino Dry Hike 32 Barva: černá značky Ferrino. Batoh Ferrino Dry Hike 32 Barva: černá koupíte za příznivou cenu 3959 Kč. Doporučují všichni spokojení zákazníci.

Název produktu: Batoh Ferrino Dry Hike 32 Barva: černá

  • Cena: 3959 Kč
  • Značka: Ferrino
  • Kategorie: Heureka.cz | Oblečení a móda | Módní doplňky | Batohy
  • Katalogové číslo: 41083-137009

Značka

Ferrino

Ferrino je italská značka zabývající se outdoorovým vybavením. Všechno začalo v lakovně v Turíně roku 1870. Cesare Ferrino měl revoluční myšlenku na výrobu vodotěsných látek a získal patent. Byl to okamžitý úspěch po celé Itálii. Postupem času se vyvíjely modernější technologie, a na trh vyšel např. stan s vnějším triplexovým kabátem postavený tak, aby odolal všem druhům větru a extrémnímu počasí, izotermický afghánský stan o hmotnosti pouze 7,4 kg, nebo kupolový stan navržený po studiu geodetických sklepů. Společnost produkty zkoušela na mnoha expedicích, dokonce i během přechodu Antarktidy: 20 000 km za 20 měsíců při teplotě -15 až -70 stupňů Celsia. Roku 1986 se stala první značkou, která zdolala všech 14 nejvyšších vrcholů světa. V sortimentu výrobce najdete batohy, bundy, stany, karimatky, spacáky, oblečení, kempingový nábytek a drobnější outdoorové vybavení. Pod Ferrino spadá značka Baldas, která vyrábí kvalitní sněžnice. Produkty Ferrino zaujmou díky zajímavé historii vývoje, a skvělému poměru cena a kvalita.
Logo Ferrino