Vybráno

Batoh Osprey Ariel Plus…

Batoh Osprey Ariel Plus 85 Velikost zad batohu: M/L / Barva: červená

Spokojení zákazníci doporučují: Batoh Osprey Ariel Plus 85 Velikost zad batohu: M/L / Barva: červená od renomovaného výrobce Osprey. Batoh Osprey Ariel Plus 85 Velikost zad batohu: M/L / Barva: červená pořídíte za skvělou cenu 7739 Kč. Skvělá volba pro všechny příznivce outdoorových aktivit!

Katalogové číslo: 82013-359636 Kategorie: , , ,
Logo Osprey

Popis

Kvalitní Batoh Osprey Ariel Plus 85 Velikost zad batohu: M/L / Barva: červená značky Osprey. Batoh Osprey Ariel Plus 85 Velikost zad batohu: M/L / Barva: červená koupíte za příznivou cenu 7739 Kč. Doporučují všichni spokojení zákazníci.

Název produktu: Batoh Osprey Ariel Plus 85 Velikost zad batohu: M/L / Barva: červená

  • Cena: 7739 Kč
  • Značka: Osprey
  • Kategorie: Heureka.cz | Oblečení a móda | Módní doplňky | Batohy
  • Katalogové číslo: 82013-359636

Značka

Osprey

Osprey je americká značka, která vznikla v Californii v roce 1974.

Hlavní myšlenkou vzniku Osprey byla výroba inovativních batohů co nejvyšší kvality. Navrhují a vytvářejí výrobky, které vydrží dlouhou dobu, jsou praktické, mají skvělé detaily a design. Osprey je správnou volbou pro příznivce vysokohorské turistiky, treků, cestování, cyklistiky a horolezectví.

Tvůrcům této značky velice záleží na životním prostředí, a právě proto podporuje projekt Bird Conservation Georgia. To je asociace pro ochranu přírody a zastavení nelegálního lovu dravců v Batumi (Malý Kavkaz). Dravce mají také ve svém logu.

V sortimentu výrobce naleznete batohy turistické, městské, lezecké, cestovní, dámské, dětské, cyklobatohy, cestovní tašky a kufry, vaky a obaly, brašny přes rameno a další příslušenství k batohům.

Cena batohů a tašek Osprey odpovídá kvalitě, protože jsou použity ty nejlepší materiály.

Logo Osprey