Vybráno

Batoh Osprey Farpoint 70…

4 499 

Batoh Osprey Farpoint 70 Velikost zad batohu: S/M / Barva: tmavě šedá

4 499 

Spokojení zákazníci doporučují: Batoh Osprey Farpoint 70 Velikost zad batohu: S/M / Barva: tmavě šedá od renomovaného výrobce Osprey. Batoh Osprey Farpoint 70 Velikost zad batohu: S/M / Barva: tmavě šedá pořídíte za skvělou cenu 3569 Kč. Skvělá volba pro všechny příznivce outdoorových aktivit!

Katalogové číslo: 27625-86905 Kategorie: , , ,
Logo Osprey

Popis

Kvalitní Batoh Osprey Farpoint 70 Velikost zad batohu: S/M / Barva: tmavě šedá značky Osprey. Batoh Osprey Farpoint 70 Velikost zad batohu: S/M / Barva: tmavě šedá koupíte za příznivou cenu 3569 Kč. Doporučují všichni spokojení zákazníci.

Název produktu: Batoh Osprey Farpoint 70 Velikost zad batohu: S/M / Barva: tmavě šedá

  • Cena: 3569 Kč
  • Značka: Osprey
  • Kategorie: Heureka.cz | Oblečení a móda | Módní doplňky | Batohy
  • Katalogové číslo: 27625-86905

Značka

Osprey

Osprey je americká značka, která vznikla v Californii v roce 1974.

Hlavní myšlenkou vzniku Osprey byla výroba inovativních batohů co nejvyšší kvality. Navrhují a vytvářejí výrobky, které vydrží dlouhou dobu, jsou praktické, mají skvělé detaily a design. Osprey je správnou volbou pro příznivce vysokohorské turistiky, treků, cestování, cyklistiky a horolezectví.

Tvůrcům této značky velice záleží na životním prostředí, a právě proto podporuje projekt Bird Conservation Georgia. To je asociace pro ochranu přírody a zastavení nelegálního lovu dravců v Batumi (Malý Kavkaz). Dravce mají také ve svém logu.

V sortimentu výrobce naleznete batohy turistické, městské, lezecké, cestovní, dámské, dětské, cyklobatohy, cestovní tašky a kufry, vaky a obaly, brašny přes rameno a další příslušenství k batohům.

Cena batohů a tašek Osprey odpovídá kvalitě, protože jsou použity ty nejlepší materiály.

Logo Osprey