Vybráno

Bivakovací pytel Yate Standard Bivi Bag

1 287 

Bivakovací pytel Yate Standard Bivi Bag

1 287 

Doporučujeme: Bivakovací pytel Yate Standard Bivi Bag od renomované značky Yate. Bivakovací pytel Yate Standard Bivi Bag pořídíte za skvělou cenu 1269 Kč. Skvělá volba pro všechny příznivce outdooru a campingu!

Katalogové číslo: 18015 Kategorie: , ,
Logo Yate

Popis

Kvalitní Bivakovací pytel Yate Standard Bivi Bag značky Yate.

Bivakovací pytel Bivi Bag od značky Yate je ideální vnější ochranou spacího pytle při přespávání v přírodě. Bivakovací pytel Bivi Bag slouží jako ochrana spacího pytle při přespávání v přírodě. Ochrání vás proti vlhkosti, dešti a špíně, také zvyšuje tepelný komfort spacáku. Díky membráně HIPORA s vodním sloupcem 3000 mm zajišťuje dostatečnou ochranu proti dešti. Bivi Bag disponuje vysokou prostupností par ven z pytle, aby se vlhkost nesrážela uvnitř vaku. Bivi Bag je vyroben bez zipu – zip snižuje těsnost pytle proti dešt. Bivi Bag lze složt do malého balení s velmi nízkou hmotností, je tedy vhodným společníkem na túry do hor. Hlavní přednosti Bivi Bag: nepromokavost – membrána Hipora prodyšnost podlepené švy stahování kolem hlavy včetně obalu

Bivakovací pytel Yate Standard Bivi Bag koupíte pouze u nás za cenu 1269 Kč.

Camping-outdoor.cz doporučuje!

Název produktu: Bivakovací pytel Yate Standard Bivi Bag
Cena: 1269 Kč
Značka: Yate
Katalogové označení: 18015
Kategorie: Heureka.cz | Sport | Outdoorové vybavení | Bivakovací pytle

Značka

Yate

Yate je česká značka, která vznikla v roce 1991. Společnost sídlí v Hradci Králové. Zabývá se výrobou outdoorového a kempingového příslušenství. Společnost nejprve směřovala k obchodní činnosti ve sportovní branži, ale poté se v roce 1995 se zaměřila na výrobu z polyetylenové pěny, a celkově na výrobu svých vlastních produktů. Vzhledem k tomu, že dnešní doba má čím dál lepší technologie, Yate začala vyrábět produkty pro jiný, než sportovní průmysl. V sortimentu výrobce naleznete karimatky, spacáky, stany, turistické vařiče, saně a boby, lodní pytle, outdoorové nádobí a doplňky. Na první pohled značka zaujme hlavně díky své nízké ceně, kterou ocení hlavně nenároční dobrodruzi.
Logo Yate
Close Menu

Časově omezená nabídka!

Největší outdoorový výprodej v ČR!

STAČÍ JEN KLIKNOUT

CHCI ZÍSKAT SLEVY

POSLEDNÍ ŠANCE!

Největší outdoorový výprodej v ČR!

STAČÍ JEN KLIKNOUT

CHCI ZÍSKAT SLEVY