Vybráno

Bivakovací vak Salewa PTX Bivibag II

2 479 

Bivakovací vak Salewa PTX Bivibag II

2 479 

Spokojení zákazníci doporučují: Bivakovací vak Salewa PTX Bivibag II od renomovaného výrobce Salewa. Bivakovací vak Salewa PTX Bivibag II pořídíte za skvělou cenu 2479 Kč. Skvělá volba pro všechny příznivce outdoorových aktivit!

Katalogové číslo: 23188 Kategorie: , ,
Logo Salewa

Popis

Kvalitní Bivakovací vak Salewa PTX Bivibag II značky Salewa. Bivakovací vak PTX Bivibag II značky Salewa lehce přichytíte na větev či ke skále. Je lehký, ale odolný a poskytne prostor dvěma osobám. Bivakovací vak Salewa PTX Bivibag II je zhotoven z nylonového materiálu Powertex s plnou ochranou proti povětrnostním vlivům – odolnost 5 000 mm vodního sloupce, přesto je tato tkanina prodyšná, aby výrazně snižovala kondenzaci vlhosti uvnitř bivaku. Voděodolnost též zajišťují i pevné švy, které tepelně vak uzavírají. Kapuce je opatřena speciálními úchyty pro snadné, ale bezpečné přichycení ke skále či větvi. Vak je vybaven píštalkou pro přivolání pomoci v případě nouze. Hlavní přednosti bivakovacího vaku Salewa PTX Bivibag II: voděodolný nylonový materiál Powertex – 5 000 mm vodního sloupce prodyšný pro odvětrávání vlhkosti od těla a zamezení kondenzace pevné, voděodolné švy kapuce s úchyty na přichycení nouzová píšťalka Bivakovací vak Salewa PTX Bivibag II koupíte za příznivou cenu 2479 Kč. Doporučují všichni spokojení zákazníci.

Název produktu: Bivakovací vak Salewa PTX Bivibag II

  • Cena: 2479 Kč
  • Značka: Salewa
  • Kategorie: Heureka.cz | Sport | Outdoorové vybavení | Bivakovací pytle
  • Katalogové číslo: 23188

Značka

Salewa

Salewa je německá značka založena v roce 1935 se sídlem v Mnichově. Zabývá se zejména výrobou horolezeckého, outdoorového příslušenství a bot. Sama firma se nazývá zákaznickou značkou pro funkční a technické horolezecké vybavení. Produkty se vyvážejí do Ameriky a Asie, a má pobočky na všech důležitých evropských trzích. Cílem vzniku společnosti bylo dodržení sloganu „poloviční hmotnost – dvojitá odolnost“ a díky tomu postupně vycházely na trh ojedinělé výrobky, jaké svět ještě neviděl (v roce 1994 heliová helma alias nejlehčí helma na trhu, v roce 2001 bunda ultra s hmotností menší než 350g). V sortimentu výrobce naleznete hlavně trekové boty, batohy, bivakovací vaky, stany, nebo nosítka pro ty nejmenší. Produkty Salewa jsou barevně a designově sladěné do jednoduchosti a díky kvalitě a ceně není divu, že jsou ve světě tak populární.
Logo Salewa
Close Menu

Časově omezená nabídka!

Největší outdoorový výprodej v ČR!

STAČÍ JEN KLIKNOUT

CHCI ZÍSKAT SLEVY

POSLEDNÍ ŠANCE!

Největší outdoorový výprodej v ČR!

STAČÍ JEN KLIKNOUT

CHCI ZÍSKAT SLEVY