Vybráno

Bivakovací vak Salewa Rescue Bivi

3 379 

Bivakovací vak Salewa Rescue Bivi

3 379 

Spokojení zákazníci doporučují: Bivakovací vak Salewa Rescue Bivi od renomovaného výrobce Salewa. Bivakovací vak Salewa Rescue Bivi pořídíte za skvělou cenu 3379 Kč. Skvělá volba pro všechny příznivce outdoorových aktivit!

Katalogové číslo: 23346 Kategorie: , ,
Logo Salewa

Popis

Kvalitní Bivakovací vak Salewa Rescue Bivi značky Salewa. Bivakovací vak Salewa Rescue Bivi je vhodný do chladnějších podmínek díky hliníkovému materiálu s podlepenými švy, který odráží 90 % tělesného tepla. Bivakovací pytel Rescue Bivi od značky Salewa je vhodný do chladnějších podmínek. Je vyroben z voděodolného materiálu s pokrytím hliníkovou folií Sympatex s plně podlepenými švy. Použitá hliníková fólie odráží 90 % tělesného tepla, čímž zaručí tepelný komfort uvnitř vaku. Také je velice prodyšný pro zvýšení komfortu i ve stresujících pohotovostních podmínkách. Navíc disponuje malými sbalenými rozměry a je kompatibilní se všemi spacáky Salewa. Přednosti bivakovacího pytle Rescue Bivi: odráží 90 % tělesného tepla zpět hliníková membrána voděodolný materiál s podlepenými švy má kapuci je použitelný opakovatelně malé sbalené rozměry 8 x 14 cm kompatibilní se všemi spacími pytli Salewa Bivakovací vak Salewa Rescue Bivi koupíte za příznivou cenu 3379 Kč. Doporučují všichni spokojení zákazníci.

Název produktu: Bivakovací vak Salewa Rescue Bivi

  • Cena: 3379 Kč
  • Značka: Salewa
  • Kategorie: Heureka.cz | Sport | Outdoorové vybavení | Bivakovací pytle
  • Katalogové číslo: 23346

Značka

Salewa

Salewa je německá značka založena v roce 1935 se sídlem v Mnichově. Zabývá se zejména výrobou horolezeckého, outdoorového příslušenství a bot. Sama firma se nazývá zákaznickou značkou pro funkční a technické horolezecké vybavení. Produkty se vyvážejí do Ameriky a Asie, a má pobočky na všech důležitých evropských trzích. Cílem vzniku společnosti bylo dodržení sloganu „poloviční hmotnost – dvojitá odolnost“ a díky tomu postupně vycházely na trh ojedinělé výrobky, jaké svět ještě neviděl (v roce 1994 heliová helma alias nejlehčí helma na trhu, v roce 2001 bunda ultra s hmotností menší než 350g). V sortimentu výrobce naleznete hlavně trekové boty, batohy, bivakovací vaky, stany, nebo nosítka pro ty nejmenší. Produkty Salewa jsou barevně a designově sladěné do jednoduchosti a díky kvalitě a ceně není divu, že jsou ve světě tak populární.
Logo Salewa
Close Menu

Časově omezená nabídka!

Největší outdoorový výprodej v ČR!

STAČÍ JEN KLIKNOUT

CHCI ZÍSKAT SLEVY

POSLEDNÍ ŠANCE!

Největší outdoorový výprodej v ČR!

STAČÍ JEN KLIKNOUT

CHCI ZÍSKAT SLEVY