Vybráno

Bivakovací vak (žďárák) MSR AC-Bivy Barva: zelená

5 075 

Bivakovací vak (žďárák) MSR AC-Bivy Barva: zelená

5 075 

Doporučujeme: Bivakovací vak (žďárák) MSR AC-Bivy Barva: zelená od renomované značky MSR. Bivakovací vak (žďárák) MSR AC-Bivy Barva: zelená pořídíte za skvělou cenu 5075 Kč. Skvělá volba pro všechny příznivce outdooru a campingu!

Katalogové číslo: 14557-67096 Kategorie: , ,
Logo MSR

Popis

Kvalitní Bivakovací vak (žďárák) MSR AC-Bivy Barva: zelená značky MSR.

Jeden z nejlehčích bivakovacích vaků AC-Bivy od americké outdoorové značky MSR nabízející komfort ve všech podmínkách. Bivakovací vak AC-Bivy od značky MSR je maximálně prodyšný, ultralehký a odolný. Materiál s dvouvrstvou voděodolnou a prodyšnou laminací DuraShield dosahuje voděodolnosti 10 000 mm vodního sloupce. Zip v úrovni ramen s moskytiérou umožňuje exceletní ventilaci, ochranu proti hmyzu, snadný vstup nebo sezení v bivakovacím vaku. Hlavní výhody žďáráku MSR AC-Bivy: prodyšnost ultralehký odolný voděodolný ventilace ochrana proti hmyzu snadný vstup

Bivakovací vak (žďárák) MSR AC-Bivy Barva: zelená koupíte pouze u nás za cenu 5075 Kč.

Camping-outdoor.cz doporučuje!

Název produktu: Bivakovací vak (žďárák) MSR AC-Bivy Barva: zelená
Cena: 5075 Kč
Značka: MSR
Katalogové označení: 14557-67096
Kategorie: Heureka.cz | Sport | Outdoorové vybavení | Bivakovací pytle

Značka

MSR

MSR - Mountain Safety Research je americká značka, která byla založená v roce 1969. Sídlí v Seattlu, a jejím zakladatelem je Larry Penberthy. Zabývá se výrobou outdoorového a kempingového vybavení. MSR je značkou komfortu a bezstarostného kempování. Využívá hi-tech materiály a materiály, které neničí životní prostředí (ftaláty). Hlavní myšlenkou je, že lepší, bezpečnější a spolehlivější zařízení je klíčem k odhalení většího dobrodružství. Spolu s Thermarest spadá pod společnost Cascade Designs. V sortimentu výrobce naleznete turistické a ultralehké stany, doplňky ke stanům, turistické vařiče, outdoorové nádobí, vodní filtry a tablety, hydrovaky a sněžnice. Produkty značky MSR jsou té nejvyšší kvality a komfortu, a cena se od toho také odvíjí.
Logo MSR
Close Menu

Časově omezená nabídka!

Největší outdoorový výprodej v ČR!

STAČÍ JEN KLIKNOUT

CHCI ZÍSKAT SLEVY

POSLEDNÍ ŠANCE!

Největší outdoorový výprodej v ČR!

STAČÍ JEN KLIKNOUT

CHCI ZÍSKAT SLEVY