Vybráno

Cestovní kufr Osprey Rolling…

Cestovní kufr Osprey Rolling Transporter Global C. Barva: šedá

Spokojení zákazníci doporučují: Cestovní kufr Osprey Rolling Transporter Global C. Barva: šedá od renomovaného výrobce Osprey. Cestovní kufr Osprey Rolling Transporter Global C. Barva: šedá pořídíte za skvělou cenu 3999 Kč. Skvělá volba pro všechny příznivce outdoorových aktivit!

Katalogové číslo: 54639-303577 Kategorie: , , ,
Logo Osprey

Popis

Kvalitní Cestovní kufr Osprey Rolling Transporter Global C. Barva: šedá značky Osprey. Cestovní kufr Osprey Rolling Transporter Global C. Barva: šedá koupíte za příznivou cenu 3999 Kč. Doporučují všichni spokojení zákazníci.

Název produktu: Cestovní kufr Osprey Rolling Transporter Global C. Barva: šedá

  • Cena: 3999 Kč
  • Značka: Osprey
  • Kategorie: Heureka.cz | Oblečení a móda | Módní doplňky | Cestovní zavazadla
  • Katalogové číslo: 54639-303577

Značka

Osprey

Osprey je americká značka, která vznikla v Californii v roce 1974. Hlavní myšlenkou vzniku Osprey byla výroba inovativních batohů co nejvyšší kvality. Navrhují a vytvářejí výrobky, které vydrží dlouhou dobu, jsou praktické, mají skvělé detaily a design. Osprey je správnou volbou pro příznivce vysokohorské turistiky, treků, cestování, cyklistiky a horolezectví. Tvůrcům této značky velice záleží na životním prostředí, a právě proto podporuje projekt Bird Conservation Georgia. To je asociace pro ochranu přírody a zastavení nelegálního lovu dravců v Batumi (Malý Kavkaz). Dravce mají také ve svém logu. V sortimentu výrobce naleznete batohy turistické, městské, lezecké, cestovní, dámské, dětské, cyklobatohy, cestovní tašky a kufry, vaky a obaly, brašny přes rameno a další příslušenství k batohům. Cena batohů a tašek Osprey odpovídá kvalitě, protože jsou použity ty nejlepší materiály.
Logo Osprey