Vybráno

Dámská bunda Mountain Equipment…

6 359 

Dámská bunda Mountain Equipment Frostline Hooded Wmns Jacket Velikost: S / Barva: tmavě modrá

6 359 

Spokojení zákazníci doporučují: Dámská bunda Mountain Equipment Frostline Hooded Wmns Jacket Velikost: S / Barva: tmavě modrá od renomovaného výrobce Mountain Equipment. Dámská bunda Mountain Equipment Frostline Hooded Wmns Jacket Velikost: S / Barva: tmavě modrá pořídíte za skvělou cenu 6359 Kč. Skvělá volba pro všechny příznivce outdoorových aktivit!

Logo Mountain Equipment

Popis

Kvalitní Dámská bunda Mountain Equipment Frostline Hooded Wmns Jacket Velikost: S / Barva: tmavě modrá značky Mountain Equipment. Dámská bunda Mountain Equipment Frostline Hooded Wmns Jacket Velikost: S / Barva: tmavě modrá koupíte za příznivou cenu 6359 Kč. Doporučují všichni spokojení zákazníci.

Název produktu: Dámská bunda Mountain Equipment Frostline Hooded Wmns Jacket Velikost: S / Barva: tmavě modrá

  • Cena: 6359 Kč
  • Značka: Mountain Equipment
  • Kategorie: Heureka.cz | Oblečení a móda | Dámské oblečení | Dámské bundy a kabáty | Dámské bundy
  • Katalogové číslo: 74633-317231

Značka

Mountain Equipment

Mountain Equipment je britská společnost založená v roce 1961. Zabývá se výrobou outdoorového vybavení. Jak už název naznačuje, značka si najde své příznivce hlavně mezi horolezci a milovníky hor. Od začátku vzniku se firma Mountain Equipment zapojila do nespočetných výstupů na nejvyšší vrcholy světa, podporovala horolezce, vytvářející stále více dobrodružných tras . Každá expedice je motivací pro vytváření technologií. Značka může zaujmout jak po kvalitní stránce, tak i po té vzhledové. Produkty jsou barevně originální a splňují vše, co horolezec při svém výkonu potřebuje. Jsou dobře skladné, lehké a taky dostatečně zateplené. V sortimentu výrobce naleznete spacáky letní, zimní, třísezónní, dámské, UNI, a bivakovací pytle. Výrobky Mountain Equipment splňují všechny potenciální požadavky, jaké jen horolezci můžou mít a cena také odpovídá kvalitě.
Logo Mountain Equipment