Vybráno

Dámská bunda Salewa W…

5 512 

Dámská bunda Salewa W Stelvio Jkt Velikost: S / Barva: tmavě modrá

5 512 

Spokojení zákazníci doporučují: Dámská bunda Salewa W Stelvio Jkt Velikost: S / Barva: tmavě modrá od renomovaného výrobce Salewa. Dámská bunda Salewa W Stelvio Jkt Velikost: S / Barva: tmavě modrá pořídíte za skvělou cenu 5512 Kč. Skvělá volba pro všechny příznivce outdoorových aktivit!

Katalogové číslo: 75220-322294 Kategorie: , , ,
Logo Salewa

Popis

Kvalitní Dámská bunda Salewa W Stelvio Jkt Velikost: S / Barva: tmavě modrá značky Salewa. Dámská bunda Salewa W Stelvio Jkt Velikost: S / Barva: tmavě modrá koupíte za příznivou cenu 5512 Kč. Doporučují všichni spokojení zákazníci.

Název produktu: Dámská bunda Salewa W Stelvio Jkt Velikost: S / Barva: tmavě modrá

  • Cena: 5512 Kč
  • Značka: Salewa
  • Kategorie: Heureka.cz | Oblečení a móda | Pánské oblečení | Pánské bundy a kabáty
  • Katalogové číslo: 75220-322294

Značka

Salewa

Salewa je německá značka založena v roce 1935 se sídlem v Mnichově. Zabývá se zejména výrobou horolezeckého, outdoorového příslušenství a bot. Sama firma se nazývá zákaznickou značkou pro funkční a technické horolezecké vybavení. Produkty se vyvážejí do Ameriky a Asie, a má pobočky na všech důležitých evropských trzích. Cílem vzniku společnosti bylo dodržení sloganu „poloviční hmotnost – dvojitá odolnost“ a díky tomu postupně vycházely na trh ojedinělé výrobky, jaké svět ještě neviděl (v roce 1994 heliová helma alias nejlehčí helma na trhu, v roce 2001 bunda ultra s hmotností menší než 350g). V sortimentu výrobce naleznete hlavně trekové boty, batohy, bivakovací vaky, stany, nebo nosítka pro ty nejmenší. Produkty Salewa jsou barevně a designově sladěné do jednoduchosti a díky kvalitě a ceně není divu, že jsou ve světě tak populární.
Logo Salewa