Vybráno

Dámská mikina Hannah Dagnys…

1 119 

Dámská mikina Hannah Dagnys Hoody Velikost: S / Barva: růžová

1 119 

Spokojení zákazníci doporučují: Dámská mikina Hannah Dagnys Hoody Velikost: S / Barva: růžová od renomovaného výrobce Hannah. Dámská mikina Hannah Dagnys Hoody Velikost: S / Barva: růžová pořídíte za skvělou cenu 1139 Kč. Skvělá volba pro všechny příznivce outdoorových aktivit!

Katalogové číslo: 104866-529447 Kategorie: , , ,
Logo Hannah

Popis

Kvalitní Dámská mikina Hannah Dagnys Hoody Velikost: S / Barva: růžová značky Hannah. Dámská mikina Hannah Dagnys Hoody Velikost: S / Barva: růžová koupíte za příznivou cenu 1139 Kč. Doporučují všichni spokojení zákazníci.

Název produktu: Dámská mikina Hannah Dagnys Hoody Velikost: S / Barva: růžová

  • Cena: 1139 Kč
  • Značka: Hannah
  • Kategorie: Heureka.cz | Oblečení a móda | Dámské oblečení | Dámské mikiny
  • Katalogové číslo: 104866-529447

Značka

Hannah

Hannah je česká firma, která se zabývá výrobou outdoorového vybavení. Název společnosti je odvozen od jména spoluzakladatelky Hany Zachariášové. S jejími přáteli ji spojovala vášeň pro lezení po skalách a láska k přírodě. Kvůli nedostatku kvalitního outdoorového vybavení společně vlastními silami šili péřové spacáky a bundy z materiálů, které byly v tehdejším Československu ještě složité k dostání. Jejich výroba je natolik naplňovala, že později, v roce 1990 založili vlastní společnost. V sortimentu výrobce naleznete stany, spací pytle, karimatky, trekové hole, batohy a tašky, boty, a pánské a dámské oblečení. Produkty značky Hannah najdou využití v každém ročním období, jsou za skvělou cenu, a možná právě proto se jedná o jednoho z nejpřednějších favoritů prodeje outdoorového vybavení v Česku.
Logo Hannah