Vybráno

Dámská mikina Icebreaker W…

3 999 

Dámská mikina Icebreaker W Quantum III LS Zip Hood Velikost: S / Barva: černá

3 999 

Spokojení zákazníci doporučují: Dámská mikina Icebreaker W Quantum III LS Zip Hood Velikost: S / Barva: černá od renomovaného výrobce Icebreaker. Dámská mikina Icebreaker W Quantum III LS Zip Hood Velikost: S / Barva: černá pořídíte za skvělou cenu 3999 Kč. Skvělá volba pro všechny příznivce outdoorových aktivit!

Katalogové číslo: 140005-803878 Kategorie: , , ,
Logo Icebreaker

Popis

Kvalitní Dámská mikina Icebreaker W Quantum III LS Zip Hood Velikost: S / Barva: černá značky Icebreaker. Dámská mikina Icebreaker W Quantum III LS Zip Hood Velikost: S / Barva: černá koupíte za příznivou cenu 3999 Kč. Doporučují všichni spokojení zákazníci.

Název produktu: Dámská mikina Icebreaker W Quantum III LS Zip Hood Velikost: S / Barva: černá

  • Cena: 3999 Kč
  • Značka: Icebreaker
  • Kategorie: Heureka.cz | Oblečení a móda | Dámské oblečení | Dámské mikiny
  • Katalogové číslo: 140005-803878

Značka

Icebreaker

Icebreaker je ekologická značka, která má tradici již více než 20 let na trhu. Byla založena na Novém Zélandu. Zabývá se výrobou funkčních produktů z Merino vlny ovcí, které se pasou na novozélandských kopcích. Icebreaker prozkoumává vztah mezi lidmi a přírodou. Věří, že existuje lepší cesta, než přes umělost, a tak hledá materiál v přírodě, speciálně v Merino vlně. Hlavním záměrem je přesvědčení, že příroda má řešení, poskytuje přirozené výkonnostní alternativy k syntetickému oděvu, aby byla vytvořena zdravější a udržitelnější budoucnost pro náš druh a planetu. V sortimentu výrobce naleznete ponožky, spodní prádlo, trika, a spodky. V porovnání cenové dostupnosti a kvality jsou produkty Icebreaker velmi populární, a není se čemu divit. Merino vlna má spoustu praktických výhod jako je pohlcení zápachu – dokonce i při vícedenním užití, dále příjemnost na dotek a prodyšnost.
Logo Icebreaker