Vybráno

Dámská zimní sukně Craft…

1 369 

Dámská zimní sukně Craft Core Nordic Training Insulate Velikost: XL / Barva: černá/šedá

1 369 

Spokojení zákazníci doporučují: Dámská zimní sukně Craft Core Nordic Training Insulate Velikost: XL / Barva: černá/šedá od renomovaného výrobce Craft. Dámská zimní sukně Craft Core Nordic Training Insulate Velikost: XL / Barva: černá/šedá pořídíte za skvělou cenu 1369 Kč. Skvělá volba pro všechny příznivce outdoorových aktivit!

Katalogové číslo: 122866-677794 Kategorie: , , ,
Logo Craft

Popis

Kvalitní Dámská zimní sukně Craft Core Nordic Training Insulate Velikost: XL / Barva: černá/šedá značky Craft. Dámská zimní sukně Craft Core Nordic Training Insulate Velikost: XL / Barva: černá/šedá koupíte za příznivou cenu 1369 Kč. Doporučují všichni spokojení zákazníci.

Název produktu: Dámská zimní sukně Craft Core Nordic Training Insulate Velikost: XL / Barva: černá/šedá

  • Cena: 1369 Kč
  • Značka: Craft
  • Kategorie: Heureka.cz | Oblečení a móda | Dámské oblečení | Dámské sukně
  • Katalogové číslo: 122866-677794

Značka

Craft

Craft je švédská značka. Zaměřuje se na výrobu funkčního sportovního oblečení. Historie společnost sahá do roku 1973, kdy švédský vynálezce Anders Bengtsson vyšel na trh se spodním prádlem Craft, které udržuje lidi v suchu a s optimální tělesnou teplotou za všech klimatických podmínek. Craft je produktem potu a bolesti, větru a deště, pádu a stoupání a euforie zažívajícího při překonávání výkonů. Ať už na olympijských hrách nebo doma, v lese nebo ulicích, vždy se snaží dosáhnout optimálního výkonu. Proto je tato značka vhodná právě pro ty, kteří žijí svůj život aktivně. V sortimentu výrobce naleznete funkční spodní prádlo, legíny, trika, ponožky, čepice, čelenky, rukavice, sukně, bundy a kalhoty. Craft je oblíbená především díky své vysoké kvalitě, příznivé ceně a také hezkému designu.
Logo Craft