Vybráno

Dámské boty Asolo Eldo…

4 069 

Dámské boty Asolo Eldo Lth GV Velikost bot (EU): 37,5 / Barva: modrá/černá

4 069 

Spokojení zákazníci doporučují: Dámské boty Asolo Eldo Lth GV Velikost bot (EU): 37,5 / Barva: modrá/černá od renomovaného výrobce Asolo. Dámské boty Asolo Eldo Lth GV Velikost bot (EU): 37,5 / Barva: modrá/černá pořídíte za skvělou cenu 4279 Kč. Skvělá volba pro všechny příznivce outdoorových aktivit!

Katalogové číslo: 109718-569677 Kategorií: , , , ,
Logo Asolo

Popis

Kvalitní Dámské boty Asolo Eldo Lth GV Velikost bot (EU): 37,5 / Barva: modrá/černá značky Asolo. Dámské boty Asolo Eldo Lth GV Velikost bot (EU): 37,5 / Barva: modrá/černá koupíte za příznivou cenu 4279 Kč. Doporučují všichni spokojení zákazníci.

Název produktu: Dámské boty Asolo Eldo Lth GV Velikost bot (EU): 37,5 / Barva: modrá/černá

  • Cena: 4279 Kč
  • Značka: Asolo
  • Kategorie: Heureka.cz | Oblečení a móda | Obuv | Pánská obuv | Pánské tenisky
  • Katalogové číslo: 109718-569677

Značka

Asolo

Italská značka Asolo byla založena v roce 1975 Giancarlem Tanzi, který vynalezl první trekkingové boty za použití materiálu Cordura - inovace, která změnila nejen trh, ale i způsob výroby venkovní obuvi. Krátce poté šokoval svět, když spustil první Gore-Tex obuv. Cílem rodinné firmy je najít dokonalé spojení s tradicí, kvalitou a inovacemi. Právě proto je Asolo lídrem v produkci obuvi pro různorodou horskou aktivitu. Značka je jednou z prvotřídních z italských obuvnických firem. Za svého působení Asolo získalo hned několik ocenění. Např. Nejlepší obuv roku, Editor's Choice Awards od Backpacker Magazine, Best in Gear, "Síň slávy" od časopisu American Backpacker Magazine a "Kauf Tipp" od německého magazínu Outdoor. V sortimentu výrobce naleznete obuv pro různorodou aktivitu, jak pro rekreační využití, tak pro více aktivnější jedince, a do jakéhokoliv prostředí. Cena na 100% odpovídá kvalitě obuvi, důkazem jsou získaná ocenění, dokonalý komfort, a spokojenost zákazníků.
Logo Asolo