Vybráno

Dámské boty Asolo Nucleon…

3 819 

Dámské boty Asolo Nucleon GV ML Velikost bot (EU): 42 / Barva: šedá/modrá

3 819 

Spokojení zákazníci doporučují: Dámské boty Asolo Nucleon GV ML Velikost bot (EU): 42 / Barva: šedá/modrá od renomovaného výrobce Asolo. Dámské boty Asolo Nucleon GV ML Velikost bot (EU): 42 / Barva: šedá/modrá pořídíte za skvělou cenu 3609 Kč. Skvělá volba pro všechny příznivce outdoorových aktivit!

Katalogové číslo: 24390-580262 Kategorie: , , ,
Logo Asolo

Popis

Kvalitní Dámské boty Asolo Nucleon GV ML Velikost bot (EU): 42 / Barva: šedá/modrá značky Asolo. Dámské boty Asolo Nucleon GV ML Velikost bot (EU): 42 / Barva: šedá/modrá koupíte za příznivou cenu 3609 Kč. Doporučují všichni spokojení zákazníci.

Název produktu: Dámské boty Asolo Nucleon GV ML Velikost bot (EU): 42 / Barva: šedá/modrá

  • Cena: 3609 Kč
  • Značka: Asolo
  • Kategorie: Heureka.cz | Oblečení a móda | Obuv | Dámská obuv
  • Katalogové číslo: 24390-580262

Značka

Asolo

Italská značka Asolo byla založena v roce 1975 Giancarlem Tanzi, který vynalezl první trekkingové boty za použití materiálu Cordura - inovace, která změnila nejen trh, ale i způsob výroby venkovní obuvi. Krátce poté šokoval svět, když spustil první Gore-Tex obuv. Cílem rodinné firmy je najít dokonalé spojení s tradicí, kvalitou a inovacemi. Právě proto je Asolo lídrem v produkci obuvi pro různorodou horskou aktivitu. Značka je jednou z prvotřídních z italských obuvnických firem. Za svého působení Asolo získalo hned několik ocenění. Např. Nejlepší obuv roku, Editor's Choice Awards od Backpacker Magazine, Best in Gear, "Síň slávy" od časopisu American Backpacker Magazine a "Kauf Tipp" od německého magazínu Outdoor. V sortimentu výrobce naleznete obuv pro různorodou aktivitu, jak pro rekreační využití, tak pro více aktivnější jedince, a do jakéhokoliv prostředí. Cena na 100% odpovídá kvalitě obuvi, důkazem jsou získaná ocenění, dokonalý komfort, a spokojenost zákazníků.
Logo Asolo