Vybráno

Dámské boty Kari Traa…

1 859 

Dámské boty Kari Traa Byks Velikost bot (EU): 39 / Barva: zelená

1 859 

Spokojení zákazníci doporučují: Dámské boty Kari Traa Byks Velikost bot (EU): 39 / Barva: zelená od renomovaného výrobce Kari Traa. Dámské boty Kari Traa Byks Velikost bot (EU): 39 / Barva: zelená pořídíte za skvělou cenu 2519 Kč. Skvělá volba pro všechny příznivce outdoorových aktivit!

Katalogové číslo: 89461-414293 Kategorie: , , ,
Logo Kari Traa

Popis

Kvalitní Dámské boty Kari Traa Byks Velikost bot (EU): 39 / Barva: zelená značky Kari Traa. Dámské boty Kari Traa Byks Velikost bot (EU): 39 / Barva: zelená koupíte za příznivou cenu 2519 Kč. Doporučují všichni spokojení zákazníci.

Název produktu: Dámské boty Kari Traa Byks Velikost bot (EU): 39 / Barva: zelená

  • Cena: 2519 Kč
  • Značka: Kari Traa
  • Kategorie: Heureka.cz | Oblečení a móda | Obuv | Dámská obuv
  • Katalogové číslo: 89461-414293

Značka

Kari Traa

Kari Traa je norská značka, která byla založena v roce 2002. Zabývá se zejména výrobou dámského funkčního oblečení. Společnost dostala stejnojmenný název podle olympijské trojnásobné freestyle vítězky na lyžích Kari Traa z norského města Voos. Ta není talentovaná pouze ve sportu, ale má také cit pro design. Podnikatelskou kariéru začala pouhým pletením čepic a oblečení pro svou vlastní potřebu. Mezi kolegy a přáteli z celého světa byly výrobky natolik oblíbené, že se Kari rozhodla své hobby proměnit v podnikání. Silná barevná paleta s nezaměnitelným designem a nejvyšší technickou kvalitou se nachází v každé věci, od prádla až po svrchní oděvy. Dodnes jí jsou inspirací vzpomínky na dětství, drsná norská příroda, drsné klimatické podmínky a skandinávská tradice. V sortimentu výrobce naleznete funkční trička, spodky, svetry, mikiny, kalhotky, podprsenky, ponožky, cestovní tašky, čepice a šátky. Jak bylo řečeno, Kari Traa má vysoce kvalitní produkty s nádherným ženským detailem a v poměru s cenou jsou skvělé.
Logo Kari Traa