Vybráno

Dámské boty Salewa Ws…

4 399 

Dámské boty Salewa Ws Mtn Trainer Lite Mid Gtx Velikost bot (EU): 40,5 / Barva: černá/růžová

4 399 

Spokojení zákazníci doporučují: Dámské boty Salewa Ws Mtn Trainer Lite Mid Gtx Velikost bot (EU): 40,5 / Barva: černá/růžová od renomovaného výrobce Salewa. Dámské boty Salewa Ws Mtn Trainer Lite Mid Gtx Velikost bot (EU): 40,5 / Barva: černá/růžová pořídíte za skvělou cenu 4679 Kč. Skvělá volba pro všechny příznivce outdoorových aktivit!

Katalogové číslo: 74974-319359 Kategorie: , , ,
Logo Salewa

Popis

Kvalitní Dámské boty Salewa Ws Mtn Trainer Lite Mid Gtx Velikost bot (EU): 40,5 / Barva: černá/růžová značky Salewa. Dámské boty Salewa Ws Mtn Trainer Lite Mid Gtx Velikost bot (EU): 40,5 / Barva: černá/růžová koupíte za příznivou cenu 4679 Kč. Doporučují všichni spokojení zákazníci.

Název produktu: Dámské boty Salewa Ws Mtn Trainer Lite Mid Gtx Velikost bot (EU): 40,5 / Barva: černá/růžová

  • Cena: 4679 Kč
  • Značka: Salewa
  • Kategorie: Heureka.cz | Oblečení a móda | Obuv | Dámská obuv
  • Katalogové číslo: 74974-319359

Značka

Salewa

Salewa je německá značka založena v roce 1935 se sídlem v Mnichově. Zabývá se zejména výrobou horolezeckého, outdoorového příslušenství a bot. Sama firma se nazývá zákaznickou značkou pro funkční a technické horolezecké vybavení. Produkty se vyvážejí do Ameriky a Asie, a má pobočky na všech důležitých evropských trzích. Cílem vzniku společnosti bylo dodržení sloganu „poloviční hmotnost – dvojitá odolnost“ a díky tomu postupně vycházely na trh ojedinělé výrobky, jaké svět ještě neviděl (v roce 1994 heliová helma alias nejlehčí helma na trhu, v roce 2001 bunda ultra s hmotností menší než 350g). V sortimentu výrobce naleznete hlavně trekové boty, batohy, bivakovací vaky, stany, nebo nosítka pro ty nejmenší. Produkty Salewa jsou barevně a designově sladěné do jednoduchosti a díky kvalitě a ceně není divu, že jsou ve světě tak populární.
Logo Salewa