Vybráno

Dámské funkční triko Craft…

2 709 

Dámské funkční triko Craft ADV Nordic Wool HZ Velikost: M / Barva: červená

2 709 

Spokojení zákazníci doporučují: Dámské funkční triko Craft ADV Nordic Wool HZ Velikost: M / Barva: červená od renomovaného výrobce Craft. Dámské funkční triko Craft ADV Nordic Wool HZ Velikost: M / Barva: červená pořídíte za skvělou cenu 1542 Kč. Skvělá volba pro všechny příznivce outdoorových aktivit!

Katalogové číslo: 92933-443971 Kategorie: , , ,
Logo Craft

Popis

Kvalitní Dámské funkční triko Craft ADV Nordic Wool HZ Velikost: M / Barva: červená značky Craft. Dámské funkční triko Craft ADV Nordic Wool HZ Velikost: M / Barva: červená koupíte za příznivou cenu 1542 Kč. Doporučují všichni spokojení zákazníci.

Název produktu: Dámské funkční triko Craft ADV Nordic Wool HZ Velikost: M / Barva: červená

  • Cena: 1542 Kč
  • Značka: Craft
  • Kategorie: Heureka.cz | Oblečení a móda | Dámské oblečení | Dámská trička
  • Katalogové číslo: 92933-443971

Značka

Craft

Craft je švédská značka. Zaměřuje se na výrobu funkčního sportovního oblečení. Historie společnost sahá do roku 1973, kdy švédský vynálezce Anders Bengtsson vyšel na trh se spodním prádlem Craft, které udržuje lidi v suchu a s optimální tělesnou teplotou za všech klimatických podmínek. Craft je produktem potu a bolesti, větru a deště, pádu a stoupání a euforie zažívajícího při překonávání výkonů. Ať už na olympijských hrách nebo doma, v lese nebo ulicích, vždy se snaží dosáhnout optimálního výkonu. Proto je tato značka vhodná právě pro ty, kteří žijí svůj život aktivně. V sortimentu výrobce naleznete funkční spodní prádlo, legíny, trika, ponožky, čepice, čelenky, rukavice, sukně, bundy a kalhoty. Craft je oblíbená především díky své vysoké kvalitě, příznivé ceně a také hezkému designu.
Logo Craft