Vybráno

Dámské funkční triko Kari…

1 169 

Dámské funkční triko Kari Traa Fantastisk LS Fantastisk Ls

1 169 

Spokojení zákazníci doporučují: Dámské funkční triko Kari Traa Fantastisk LS Fantastisk Ls od renomovaného výrobce Kari Traa. Dámské funkční triko Kari Traa Fantastisk LS Fantastisk Ls pořídíte za skvělou cenu 1169 Kč. Skvělá volba pro všechny příznivce outdoorových aktivit!

Katalogové číslo: 94517-675448 Kategorie: , , ,
Logo Kari Traa

Popis

Kvalitní Dámské funkční triko Kari Traa Fantastisk LS Fantastisk Ls značky Kari Traa. Dámské funkční triko Kari Traa Fantastisk LS Fantastisk Ls koupíte za příznivou cenu 1169 Kč. Doporučují všichni spokojení zákazníci.

Název produktu: Dámské funkční triko Kari Traa Fantastisk LS Fantastisk Ls

  • Cena: 1169 Kč
  • Značka: Kari Traa
  • Kategorie: Heureka.cz | Oblečení a móda | Dámské oblečení | Dámská trička
  • Katalogové číslo: 94517-675448

Značka

Kari Traa

Kari Traa je norská značka, která byla založena v roce 2002. Zabývá se zejména výrobou dámského funkčního oblečení. Společnost dostala stejnojmenný název podle olympijské trojnásobné freestyle vítězky na lyžích Kari Traa z norského města Voos. Ta není talentovaná pouze ve sportu, ale má také cit pro design. Podnikatelskou kariéru začala pouhým pletením čepic a oblečení pro svou vlastní potřebu. Mezi kolegy a přáteli z celého světa byly výrobky natolik oblíbené, že se Kari rozhodla své hobby proměnit v podnikání. Silná barevná paleta s nezaměnitelným designem a nejvyšší technickou kvalitou se nachází v každé věci, od prádla až po svrchní oděvy. Dodnes jí jsou inspirací vzpomínky na dětství, drsná norská příroda, drsné klimatické podmínky a skandinávská tradice. V sortimentu výrobce naleznete funkční trička, spodky, svetry, mikiny, kalhotky, podprsenky, ponožky, cestovní tašky, čepice a šátky. Jak bylo řečeno, Kari Traa má vysoce kvalitní produkty s nádherným ženským detailem a v poměru s cenou jsou skvělé.
Logo Kari Traa