Vybráno

Dámské funkční triko Mons…

1 879 

Dámské funkční triko Mons Royale Yotei Bf Ls Dream State Velikost: S / Barva: červená/růžová

1 879 

Spokojení zákazníci doporučují: Dámské funkční triko Mons Royale Yotei Bf Ls Dream State Velikost: S / Barva: červená/růžová od renomovaného výrobce Mons Royale. Dámské funkční triko Mons Royale Yotei Bf Ls Dream State Velikost: S / Barva: červená/růžová pořídíte za skvělou cenu 1879 Kč. Skvělá volba pro všechny příznivce outdoorových aktivit!

Katalogové číslo: 95438-682817 Kategorie: , , ,
Logo Mons Royale

Popis

Kvalitní Dámské funkční triko Mons Royale Yotei Bf Ls Dream State Velikost: S / Barva: červená/růžová značky Mons Royale. Dámské funkční triko Mons Royale Yotei Bf Ls Dream State Velikost: S / Barva: červená/růžová koupíte za příznivou cenu 1879 Kč. Doporučují všichni spokojení zákazníci.

Název produktu: Dámské funkční triko Mons Royale Yotei Bf Ls Dream State Velikost: S / Barva: červená/růžová

  • Cena: 1879 Kč
  • Značka: Mons Royale
  • Kategorie: Heureka.cz | Oblečení a móda | Dámské oblečení | Dámská trička
  • Katalogové číslo: 95438-682817

Značka

Mons Royale

Mons Royale je novozélandská značka se sídlem nedaleko jezera Lake Wanaka. Byla založená v roce 2009. Zabývá se výrobou funkčního a sportovního oblečení. Hlavní materiálem je vlna Merino, která má hned několik super vlastností, jako je pohlcení zápachu – dokonce i při vícedenním užití, dále příjemnost na dotek a prodyšnost. Kromě skvělé volby materiálu má Mons Royale další eso v rukávu, a to v podobě designu. Po vizuální stránce vypadá nadčasově, moderně a v originálních barevných kombinacích. V sortimentu výrobce naleznete funkční trika, kalhoty, legíny, ponožky, spodní prádlo, spodky, nákrčníky a kukly. Atraktivní cenu, design a kvalitu díky Merino vlně si oblíbí všichni příznivci zimních sportů a tepla.
Logo Mons Royale