Vybráno

Dámské funkční triko Ortovox…

1 859 

Dámské funkční triko Ortovox 120 Comp Light Short Sleeve W Velikost: M / Barva: vínová

1 859 

Spokojení zákazníci doporučují: Dámské funkční triko Ortovox 120 Comp Light Short Sleeve W Velikost: M / Barva: vínová od renomovaného výrobce Ortovox. Dámské funkční triko Ortovox 120 Comp Light Short Sleeve W Velikost: M / Barva: vínová pořídíte za skvělou cenu 1799 Kč. Skvělá volba pro všechny příznivce outdoorových aktivit!

Katalogové číslo: 74887-619798 Kategorie: , , ,
Logo Ortovox

Popis

Kvalitní Dámské funkční triko Ortovox 120 Comp Light Short Sleeve W Velikost: M / Barva: vínová značky Ortovox. Dámské funkční triko Ortovox 120 Comp Light Short Sleeve W Velikost: M / Barva: vínová koupíte za příznivou cenu 1799 Kč. Doporučují všichni spokojení zákazníci.

Název produktu: Dámské funkční triko Ortovox 120 Comp Light Short Sleeve W Velikost: M / Barva: vínová

  • Cena: 1799 Kč
  • Značka: Ortovox
  • Kategorie: Heureka.cz | Oblečení a móda | Dámské oblečení | Dámská trička
  • Katalogové číslo: 74887-619798

Značka

Ortovox

Ortovox je německá firma založená v roce 1980. Zabývá se vybavením především pro freeridery a skialpinisty. Společnost se proslavila zejména prvním dvojfrekvenčním zařízením ORTOVOX F2 pro snadnější a rychlejší hledání obětí lavin. S tímto produktem pak byla spojována také lopatka ORTOVOX Avalanche a různé lavinové vysílače. O tom, že oblečení této společnosti je kvalitní dokazuje fakt, že se při výrobě používá přírodní vlna ze švýcarských alpských ovcí. V sortimentu výrobce naleznete bivakovací pytle, cestovní lékárničky, bezpečnostní systémy a lavinové vyhledávače, lopatky, sondy, batohy, tašky a funkční oblečení. Do bezpečnosti na horách se vždy vyplatí investovat a Ortovox za to stojí.
Logo Ortovox