Vybráno

Dámské funkční triko Ortovox…

2 709 

Dámské funkční triko Ortovox W’s 185 Rock’N’Wool Long Sleeve Velikost: M / Barva: oranžová

2 709 

Spokojení zákazníci doporučují: Dámské funkční triko Ortovox W’s 185 Rock’N’Wool Long Sleeve Velikost: M / Barva: oranžová od renomovaného výrobce Ortovox. Dámské funkční triko Ortovox W’s 185 Rock’N’Wool Long Sleeve Velikost: M / Barva: oranžová pořídíte za skvělou cenu 2839 Kč. Skvělá volba pro všechny příznivce outdoorových aktivit!

Katalogové číslo: 96238-478330 Kategorie: , , ,
Logo Ortovox

Popis

Kvalitní Dámské funkční triko Ortovox W’s 185 Rock’N’Wool Long Sleeve Velikost: M / Barva: oranžová značky Ortovox. Dámské funkční triko Ortovox W’s 185 Rock’N’Wool Long Sleeve Velikost: M / Barva: oranžová koupíte za příznivou cenu 2839 Kč. Doporučují všichni spokojení zákazníci.

Název produktu: Dámské funkční triko Ortovox W’s 185 Rock’N’Wool Long Sleeve Velikost: M / Barva: oranžová

  • Cena: 2839 Kč
  • Značka: Ortovox
  • Kategorie: Heureka.cz | Oblečení a móda | Dámské oblečení | Dámská trička
  • Katalogové číslo: 96238-478330

Značka

Ortovox

Ortovox je německá firma založená v roce 1980. Zabývá se vybavením především pro freeridery a skialpinisty. Společnost se proslavila zejména prvním dvojfrekvenčním zařízením ORTOVOX F2 pro snadnější a rychlejší hledání obětí lavin. S tímto produktem pak byla spojována také lopatka ORTOVOX Avalanche a různé lavinové vysílače. O tom, že oblečení této společnosti je kvalitní dokazuje fakt, že se při výrobě používá přírodní vlna ze švýcarských alpských ovcí. V sortimentu výrobce naleznete bivakovací pytle, cestovní lékárničky, bezpečnostní systémy a lavinové vyhledávače, lopatky, sondy, batohy, tašky a funkční oblečení. Do bezpečnosti na horách se vždy vyplatí investovat a Ortovox za to stojí.
Logo Ortovox