Vybráno

Dámské kalhoty Craft Adv…

1 148 

Dámské kalhoty Craft Adv Essence 3/4 Velikost: S / Barva: černá

1 148 

Spokojení zákazníci doporučují: Dámské kalhoty Craft Adv Essence 3/4 Velikost: S / Barva: černá od renomovaného výrobce Craft. Dámské kalhoty Craft Adv Essence 3/4 Velikost: S / Barva: černá pořídíte za skvělou cenu 1148 Kč. Skvělá volba pro všechny příznivce outdoorových aktivit!

Katalogové číslo: 85169-385729 Kategorie: , , ,
Logo Craft

Popis

Kvalitní Dámské kalhoty Craft Adv Essence 3/4 Velikost: S / Barva: černá značky Craft. Dámské kalhoty Craft Adv Essence 3/4 Velikost: S / Barva: černá koupíte za příznivou cenu 1148 Kč. Doporučují všichni spokojení zákazníci.

Název produktu: Dámské kalhoty Craft Adv Essence 3/4 Velikost: S / Barva: černá

  • Cena: 1148 Kč
  • Značka: Craft
  • Kategorie: Heureka.cz | Oblečení a móda | Dámské oblečení | Dámské šortky
  • Katalogové číslo: 85169-385729

Značka

Craft

Craft je švédská značka. Zaměřuje se na výrobu funkčního sportovního oblečení.

Historie společnost sahá do roku 1973, kdy švédský vynálezce Anders Bengtsson vyšel na trh se spodním prádlem Craft, které udržuje lidi v suchu a s optimální tělesnou teplotou za všech klimatických podmínek.
Craft je produktem potu a bolesti, větru a deště, pádu a stoupání a euforie zažívajícího při překonávání výkonů. Ať už na olympijských hrách nebo doma, v lese nebo ulicích, vždy se snaží dosáhnout optimálního výkonu. Proto je tato značka vhodná právě pro ty, kteří žijí svůj život aktivně.

V sortimentu výrobce naleznete funkční spodní prádlo, legíny, trika, ponožky, čepice, čelenky, rukavice, sukně, bundy a kalhoty.

Craft je oblíbená především díky své vysoké kvalitě, příznivé ceně a také hezkému designu.

Logo Craft