Vybráno

Dámské kalhoty Ortovox Westalpen…

7 189 

Dámské kalhoty Ortovox Westalpen Softshell Pants W Velikost: M / Barva: modrá

7 189 

Spokojení zákazníci doporučují: Dámské kalhoty Ortovox Westalpen Softshell Pants W Velikost: M / Barva: modrá od renomovaného výrobce Ortovox. Dámské kalhoty Ortovox Westalpen Softshell Pants W Velikost: M / Barva: modrá pořídíte za skvělou cenu 9469 Kč. Skvělá volba pro všechny příznivce outdoorových aktivit!

Katalogové číslo: 68622-407711 Kategorie: , , ,
Logo Ortovox

Popis

Kvalitní Dámské kalhoty Ortovox Westalpen Softshell Pants W Velikost: M / Barva: modrá značky Ortovox. Dámské kalhoty Ortovox Westalpen Softshell Pants W Velikost: M / Barva: modrá koupíte za příznivou cenu 9469 Kč. Doporučují všichni spokojení zákazníci.

Název produktu: Dámské kalhoty Ortovox Westalpen Softshell Pants W Velikost: M / Barva: modrá

  • Cena: 9469 Kč
  • Značka: Ortovox
  • Kategorie: Heureka.cz | Oblečení a móda | Dámské oblečení | Dámské kalhoty
  • Katalogové číslo: 68622-407711

Značka

Ortovox

Ortovox je německá firma založená v roce 1980. Zabývá se vybavením především pro freeridery a skialpinisty. Společnost se proslavila zejména prvním dvojfrekvenčním zařízením ORTOVOX F2 pro snadnější a rychlejší hledání obětí lavin. S tímto produktem pak byla spojována také lopatka ORTOVOX Avalanche a různé lavinové vysílače. O tom, že oblečení této společnosti je kvalitní dokazuje fakt, že se při výrobě používá přírodní vlna ze švýcarských alpských ovcí. V sortimentu výrobce naleznete bivakovací pytle, cestovní lékárničky, bezpečnostní systémy a lavinové vyhledávače, lopatky, sondy, batohy, tašky a funkční oblečení. Do bezpečnosti na horách se vždy vyplatí investovat a Ortovox za to stojí.
Logo Ortovox