Vybráno

Dámské kraťasy Kari Traa…

1 199 

Dámské kraťasy Kari Traa Mølster Shorts Velikost: M / Barva: růžová

1 199 

Spokojení zákazníci doporučují: Dámské kraťasy Kari Traa Mølster Shorts Velikost: M / Barva: růžová od renomovaného výrobce Kari Traa. Dámské kraťasy Kari Traa Mølster Shorts Velikost: M / Barva: růžová pořídíte za skvělou cenu 1439 Kč. Skvělá volba pro všechny příznivce outdoorových aktivit!

Katalogové číslo: 108736-559517 Kategorie: , , ,
Logo Kari Traa

Popis

Kvalitní Dámské kraťasy Kari Traa Mølster Shorts Velikost: M / Barva: růžová značky Kari Traa. Dámské kraťasy Kari Traa Mølster Shorts Velikost: M / Barva: růžová koupíte za příznivou cenu 1439 Kč. Doporučují všichni spokojení zákazníci.

Název produktu: Dámské kraťasy Kari Traa Mølster Shorts Velikost: M / Barva: růžová

  • Cena: 1439 Kč
  • Značka: Kari Traa
  • Kategorie: Heureka.cz | Oblečení a móda | Dámské oblečení | Dámské šortky
  • Katalogové číslo: 108736-559517

Značka

Kari Traa

Kari Traa je norská značka, která byla založena v roce 2002. Zabývá se zejména výrobou dámského funkčního oblečení. Společnost dostala stejnojmenný název podle olympijské trojnásobné freestyle vítězky na lyžích Kari Traa z norského města Voos. Ta není talentovaná pouze ve sportu, ale má také cit pro design. Podnikatelskou kariéru začala pouhým pletením čepic a oblečení pro svou vlastní potřebu. Mezi kolegy a přáteli z celého světa byly výrobky natolik oblíbené, že se Kari rozhodla své hobby proměnit v podnikání. Silná barevná paleta s nezaměnitelným designem a nejvyšší technickou kvalitou se nachází v každé věci, od prádla až po svrchní oděvy. Dodnes jí jsou inspirací vzpomínky na dětství, drsná norská příroda, drsné klimatické podmínky a skandinávská tradice. V sortimentu výrobce naleznete funkční trička, spodky, svetry, mikiny, kalhotky, podprsenky, ponožky, cestovní tašky, čepice a šátky. Jak bylo řečeno, Kari Traa má vysoce kvalitní produkty s nádherným ženským detailem a v poměru s cenou jsou skvělé.
Logo Kari Traa