Vybráno

Dámské pantofle Teva W'S…

1 169 

Dámské pantofle Teva W’S Universal Slide Velikost bot (EU): 42 / Barva: černá

1 169 

Spokojení zákazníci doporučují: Dámské pantofle Teva W’S Universal Slide Velikost bot (EU): 42 / Barva: černá od renomovaného výrobce Teva. Dámské pantofle Teva W’S Universal Slide Velikost bot (EU): 42 / Barva: černá pořídíte za skvělou cenu 1169 Kč. Skvělá volba pro všechny příznivce outdoorových aktivit!

Katalogové číslo: 113089-597451 Kategorie: , ,
Logo Teva

Popis

Kvalitní Dámské pantofle Teva W’S Universal Slide Velikost bot (EU): 42 / Barva: černá značky Teva. Dámské pantofle Teva W’S Universal Slide Velikost bot (EU): 42 / Barva: černá koupíte za příznivou cenu 1169 Kč. Doporučují všichni spokojení zákazníci.

Název produktu: Dámské pantofle Teva W’S Universal Slide Velikost bot (EU): 42 / Barva: černá

  • Cena: 1169 Kč
  • Značka: Teva
  • Kategorie: Boty | Pantofle | Dámské pantofle
  • Katalogové číslo: 113089-597451

Značka

Teva

Teva je americká značka, která byla založená v roce 1984. Zabývá se výrobou sandálů a bot. Průvodce na řece v Grand Canyonu si provizorně uvázal boty tak, aby mu v Coloradu neuplavaly. Nápad se ujal a později vytvořil svou vlastní společnost. Teva nabízí boty a sandály pro různé příležitosti. Jsou zajímavé kvalitním zpracováním pro zaručený komfort, s nadčasovým elegantním designem. V sortimentu výrobce naleznete pánské, dámské a dětské boty a sandály do přírody, i do města. Přijatelné ceny odpovídají kvalitě.
Logo Teva