Vybráno

Dámské triko Icebreaker W…

1 869 

Dámské triko Icebreaker W Motion Seamless SS Crewe Velikost: S / Barva: žlutá

1 869 

Spokojení zákazníci doporučují: Dámské triko Icebreaker W Motion Seamless SS Crewe Velikost: S / Barva: žlutá od renomovaného výrobce Icebreaker. Dámské triko Icebreaker W Motion Seamless SS Crewe Velikost: S / Barva: žlutá pořídíte za skvělou cenu 1869 Kč. Skvělá volba pro všechny příznivce outdoorových aktivit!

Katalogové číslo: 82457-362722 Kategorie: , , ,
Logo Icebreaker

Popis

Kvalitní Dámské triko Icebreaker W Motion Seamless SS Crewe Velikost: S / Barva: žlutá značky Icebreaker. Dámské triko Icebreaker W Motion Seamless SS Crewe Velikost: S / Barva: žlutá koupíte za příznivou cenu 1869 Kč. Doporučují všichni spokojení zákazníci.

Název produktu: Dámské triko Icebreaker W Motion Seamless SS Crewe Velikost: S / Barva: žlutá

  • Cena: 1869 Kč
  • Značka: Icebreaker
  • Kategorie: Heureka.cz | Oblečení a móda | Dámské oblečení | Dámská trička
  • Katalogové číslo: 82457-362722

Značka

Icebreaker

Icebreaker je ekologická značka, která má tradici již více než 20 let na trhu. Byla založena na Novém Zélandu. Zabývá se výrobou funkčních produktů z Merino vlny ovcí, které se pasou na novozélandských kopcích.

Icebreaker prozkoumává vztah mezi lidmi a přírodou. Věří, že existuje lepší cesta, než přes umělost, a tak hledá materiál v přírodě, speciálně v Merino vlně. Hlavním záměrem je přesvědčení, že příroda má řešení, poskytuje přirozené výkonnostní alternativy k syntetickému oděvu, aby byla vytvořena zdravější a udržitelnější budoucnost pro náš druh a planetu.

V sortimentu výrobce naleznete ponožky, spodní prádlo, trika, a spodky.

V porovnání cenové dostupnosti a kvality jsou produkty Icebreaker velmi populární, a není se čemu divit. Merino vlna má spoustu praktických výhod jako je pohlcení zápachu – dokonce i při vícedenním užití, dále příjemnost na dotek a prodyšnost.

Logo Icebreaker