Vybráno

Dámské triko Icebreaker Women…

1 529 

Dámské triko Icebreaker Women Sphere II SS Scoop Tee Velikost: S / Barva: červená

1 529 

Spokojení zákazníci doporučují: Dámské triko Icebreaker Women Sphere II SS Scoop Tee Velikost: S / Barva: červená od renomovaného výrobce Icebreaker. Dámské triko Icebreaker Women Sphere II SS Scoop Tee Velikost: S / Barva: červená pořídíte za skvělou cenu 1529 Kč. Skvělá volba pro všechny příznivce outdoorových aktivit!

Katalogové číslo: 103611-519177 Kategorie: , , ,
Logo Icebreaker

Popis

Kvalitní Dámské triko Icebreaker Women Sphere II SS Scoop Tee Velikost: S / Barva: červená značky Icebreaker. Dámské triko Icebreaker Women Sphere II SS Scoop Tee Velikost: S / Barva: červená koupíte za příznivou cenu 1529 Kč. Doporučují všichni spokojení zákazníci.

Název produktu: Dámské triko Icebreaker Women Sphere II SS Scoop Tee Velikost: S / Barva: červená

  • Cena: 1529 Kč
  • Značka: Icebreaker
  • Kategorie: Heureka.cz | Oblečení a móda | Dámské oblečení | Dámská trička
  • Katalogové číslo: 103611-519177

Značka

Icebreaker

Icebreaker je ekologická značka, která má tradici již více než 20 let na trhu. Byla založena na Novém Zélandu. Zabývá se výrobou funkčních produktů z Merino vlny ovcí, které se pasou na novozélandských kopcích. Icebreaker prozkoumává vztah mezi lidmi a přírodou. Věří, že existuje lepší cesta, než přes umělost, a tak hledá materiál v přírodě, speciálně v Merino vlně. Hlavním záměrem je přesvědčení, že příroda má řešení, poskytuje přirozené výkonnostní alternativy k syntetickému oděvu, aby byla vytvořena zdravější a udržitelnější budoucnost pro náš druh a planetu. V sortimentu výrobce naleznete ponožky, spodní prádlo, trika, a spodky. V porovnání cenové dostupnosti a kvality jsou produkty Icebreaker velmi populární, a není se čemu divit. Merino vlna má spoustu praktických výhod jako je pohlcení zápachu – dokonce i při vícedenním užití, dále příjemnost na dotek a prodyšnost.
Logo Icebreaker