Vybráno

Dámský svetr Mammut Chamuera…

2 849 

Dámský svetr Mammut Chamuera ML Hooded Jacket Women 2021 Velikost: M / Barva: černá

2 849 

Spokojení zákazníci doporučují: Dámský svetr Mammut Chamuera ML Hooded Jacket Women 2021 Velikost: M / Barva: černá od renomovaného výrobce Mammut. Dámský svetr Mammut Chamuera ML Hooded Jacket Women 2021 Velikost: M / Barva: černá pořídíte za skvělou cenu 2659 Kč. Skvělá volba pro všechny příznivce outdoorových aktivit!

Katalogové číslo: 96955-484354 Kategorie: , , ,
Logo Mammut

Popis

Kvalitní Dámský svetr Mammut Chamuera ML Hooded Jacket Women 2021 Velikost: M / Barva: černá značky Mammut. Dámský svetr Mammut Chamuera ML Hooded Jacket Women 2021 Velikost: M / Barva: černá koupíte za příznivou cenu 2659 Kč. Doporučují všichni spokojení zákazníci.

Název produktu: Dámský svetr Mammut Chamuera ML Hooded Jacket Women 2021 Velikost: M / Barva: černá

  • Cena: 2659 Kč
  • Značka: Mammut
  • Kategorie: Heureka.cz | Oblečení a móda | Dámské oblečení | Dámské mikiny
  • Katalogové číslo: 96955-484354

Značka

Mammut

Mammut Sports Group AG, je švýcarská značka , která vznikla v roce 1862. Zabývá se výrobou outdoorového vybavení a oblečení. Výrobce zaujme hlavně milovníky horolezectví a zimních sportů. Společnost své podnikání začala výrobou lan a později se rozrostla o další vybavení. Poprvé se název Mammut odhalil s průkopnickým lanem Mammut-Everest. Lano mělo obrovský úspěch. V dnešní době pod tuto společnost spadají značky Ajungilak, Toko a Reichle. V sortimentu výrobce naleznete batohy a tašky, peněženky, boty, čelovky a horolezecké příslušenství. Produkty jsou ojedinělého provedení, prvotřídní kvality, za přijatelnou cenu, takže není divu, že je o ně čím dál větší zájem.
Logo Mammut