Vybráno

Expresky Singing Rock Colt…

2 419 

Expresky Singing Rock Colt 16 Mix 6 Pack

2 419 

Spokojení zákazníci doporučují: Expresky Singing Rock Colt 16 Mix 6 Pack od renomovaného výrobce Singing Rock. Expresky Singing Rock Colt 16 Mix 6 Pack pořídíte za skvělou cenu 2319 Kč. Skvělá volba pro všechny příznivce outdoorových aktivit!

Katalogové číslo: 33260 Kategorie: , , ,
Logo Singing Rock

Popis

Kvalitní Expresky Singing Rock Colt 16 Mix 6 Pack značky Singing Rock. Expresky Singing Rock Colt 16 Mix 6 Pack koupíte za příznivou cenu 2319 Kč. Doporučují všichni spokojení zákazníci.

Název produktu: Expresky Singing Rock Colt 16 Mix 6 Pack

  • Cena: 2319 Kč
  • Značka: Singing Rock
  • Kategorie: Heureka.cz | Sport | Horolezectví | Expresky
  • Katalogové číslo: 33260

Značka

Singing Rock

Singing Rock je česká značka, která byla založená v roce 1992. Její základna sídlí v obci Poniklá, která se nachází v severovýchodních Čechách. Zabývá se výrobou horolezeckého vybavení a doplňků zabraňujícím pádů z výšek. Velká část zaměstnanců jsou horolezci. Společně s profesionály vytváří, inovují a testují své produkty. Technologie výroby jsou chráněny patenty (Route44, Micro Step Adjustment). Společnosti Singing Rock záleží na životním prostředí, a právě proto je pyšným členem Evropské asociace pro ochranu přírody. V sortimentu výrobce naleznete expresky, karabiny, pytlíky na magnézia, ferratové sety, obaly na mačky a na lana, expediční vaky, magnézia, transportní vaky, slackliny, tlumiče a zachycovače pádu, slaňovací brzdy, ferratové rukavice, lezecké přilby, cepíny, jistítka, mačky, lana, a úvazky. Singing Rock patří mezi prominentní výrobce lezeckého vybavení, a díky své ceně a kvalitnímu zpracování není divu.
Logo Singing Rock