Vybráno

Filtr na vodu MSR Miniworks EX Microfilter

2 749 

Filtr na vodu MSR Miniworks EX Microfilter

2 749 

Spokojení zákazníci doporučují: Filtr na vodu MSR Miniworks EX Microfilter od renomovaného výrobce MSR. Filtr na vodu MSR Miniworks EX Microfilter pořídíte za skvělou cenu 2749 Kč. Skvělá volba pro všechny příznivce outdoorových aktivit!

Katalogové číslo: 23071 Kategorie: , ,
Logo MSR

Popis

Kvalitní Filtr na vodu MSR Miniworks EX Microfilter značky MSR. Filtr na vodu Miniworks EX Microfilter od amerického outdoorového výrobce MSR je neproávanější filtr tohoto druhu. Filtr se dá snadno vyčistit bez použití nářadí. Filtr na vodu Miniworks EX Microfilter od značky MSR je odolný, kompaktní, lehký a zaručuje dlouhou filtraci. Jeden litr vody dokáže filtr přefiltrovat za jednu minutu. Filtr odstraní bakterie a díky uhlíkovému jádru odstraní i nepříjemnou pachuť. Filtr je snadné použít. Hlavní výhody filtru MSR Miniworks EX Microfilter: odstraňuje nečistoty, bakterie i zápach ořečistí až 1 litr vody za minutu odstraní nepříjemnou pachuť účinné uhlíkové jádro v keramické jednotce velmi odolný životnost: 2 000 l snadno se čistí malé rozměry nízká hmotnost Představení filtru MSR: Filtr na vodu MSR Miniworks EX Microfilter koupíte za příznivou cenu 2749 Kč. Doporučují všichni spokojení zákazníci.

Název produktu: Filtr na vodu MSR Miniworks EX Microfilter

  • Cena: 2749 Kč
  • Značka: MSR
  • Kategorie: Heureka.cz | Bílé zboží | Malé spotřebiče | Vodní filtry
  • Katalogové číslo: 23071

Značka

MSR

MSR - Mountain Safety Research je americká značka, která byla založená v roce 1969. Sídlí v Seattlu, a jejím zakladatelem je Larry Penberthy. Zabývá se výrobou outdoorového a kempingového vybavení. MSR je značkou komfortu a bezstarostného kempování. Využívá hi-tech materiály a materiály, které neničí životní prostředí (ftaláty). Hlavní myšlenkou je, že lepší, bezpečnější a spolehlivější zařízení je klíčem k odhalení většího dobrodružství. Spolu s Thermarest spadá pod společnost Cascade Designs. V sortimentu výrobce naleznete turistické a ultralehké stany, doplňky ke stanům, turistické vařiče, outdoorové nádobí, vodní filtry a tablety, hydrovaky a sněžnice. Produkty značky MSR jsou té nejvyšší kvality a komfortu, a cena se od toho také odvíjí.
Logo MSR
Close Menu

Časově omezená nabídka!

Největší outdoorový výprodej v ČR!

STAČÍ JEN KLIKNOUT

CHCI ZÍSKAT SLEVY

POSLEDNÍ ŠANCE!

Největší outdoorový výprodej v ČR!

STAČÍ JEN KLIKNOUT

CHCI ZÍSKAT SLEVY