Vybráno

Hamaka Sea to Summit…

1 769 

Hamaka Sea to Summit Set Pro Single Barva: zelená

1 769 

Spokojení zákazníci doporučují: Hamaka Sea to Summit Set Pro Single Barva: zelená od renomovaného výrobce Sea to Summit. Hamaka Sea to Summit Set Pro Single Barva: zelená pořídíte za skvělou cenu 1769 Kč. Skvělá volba pro všechny příznivce outdoorových aktivit!

Katalogové číslo: 46703-157502 Kategorie: , , ,
Logo Sea to Summit

Popis

Kvalitní Hamaka Sea to Summit Set Pro Single Barva: zelená značky Sea to Summit. Hamaka Sea to Summit Set Pro Single Barva: zelená koupíte za příznivou cenu 1769 Kč. Doporučují všichni spokojení zákazníci.

Název produktu: Hamaka Sea to Summit Set Pro Single Barva: zelená

  • Cena: 1769 Kč
  • Značka: Sea to Summit
  • Kategorie: Heureka.cz | Nábytek | Zahradní nábytek | Houpací sítě
  • Katalogové číslo: 46703-157502

Značka

Sea to Summit

Sea to Summit je australská společnost, která vznikla v roce 1990 a zabývá se výrobou sportovního oblečení, turistického vybavení, batohů a dalších doplňků. Rozrostla se na celosvětově oceňovanou značku prodávanou ve více než 60 zemích. Hlavní cíl značky zní „vybavit a inspirovat“, a právě proto stále pokračuje ve výzkumu a vývoji nových technik, materiálů, moderních technologií a výrobních metod. Vytváří nové inovační produkty, které je udržují v popředí a poskytují lehčí, lépe vyráběné a výkonnější vybavení outdoorovým nadšencům a aktivním cestovatelům po celém světě. Značka Sea to Summit je inspirovaná dobrodružstvím v každé nadmořské výšce a je pojmenovaná po úspěšné expedici, na které byl jeden ze zakladatelů této společnosti – Tim Macartney-Snape. V sortimentu výrobce naleznete lodní pytle, ručníky, karimatky, kempingové nádobí, moskytiéry, vložky do spacáku a další vybavení. Skloubení zajímavého designového provedení a vysoké kvality odpovídá příjemné ceně.
Logo Sea to Summit