Vybráno

Horolezecký úvazek Climbing Technology…

1 399 

Horolezecký úvazek Climbing Technology Tami Velikost: XS-M / Barva: zelená/šedá

1 399 

Spokojení zákazníci doporučují: Horolezecký úvazek Climbing Technology Tami Velikost: XS-M / Barva: zelená/šedá od renomovaného výrobce Climbing Technology. Horolezecký úvazek Climbing Technology Tami Velikost: XS-M / Barva: zelená/šedá pořídíte za skvělou cenu 1399 Kč. Skvělá volba pro všechny příznivce outdoorových aktivit!

Katalogové číslo: 137716-787261 Kategorie: , , ,
Logo Climbing Technology

Popis

Kvalitní Horolezecký úvazek Climbing Technology Tami Velikost: XS-M / Barva: zelená/šedá značky Climbing Technology. Horolezecký úvazek Climbing Technology Tami Velikost: XS-M / Barva: zelená/šedá koupíte za příznivou cenu 1399 Kč. Doporučují všichni spokojení zákazníci.

Název produktu: Horolezecký úvazek Climbing Technology Tami Velikost: XS-M / Barva: zelená/šedá

  • Cena: 1399 Kč
  • Značka: Climbing Technology
  • Kategorie: Heureka.cz | Sport | Horolezectví | Úvazky
  • Katalogové číslo: 137716-787261

Značka

Climbing Technology

Climbing Technology je italská značka, která vznikla v 90. létech. Zabývá se výrobou kvalitního lezeckého příslušenství. Tato značka spadá pod společnost Aludesign spA, a je velkým oblíbencem na mezinárodním trhu. Své sídlo má obklopeno mezi Bergamem a Lecco. Mezi její nejoblíbenější produkty patří například Click Up, Alpine Up, nebo jistítka Be Up. Climbing Technology si dává záležet na bezpečnosti, funkčnosti, jednoduchosti, a jako eso v rukávu má silné know-how a ty nejmodernější technologie. V sortimentu výrobce naleznete jistítka, cepíny, tlumiče pádu, úvazky, rukavice, expresky, blokanty, karabiny, horolezecké smyčky, helmy a mačky. Pro svou skvělou kvalitu a cenu si produkty oblíbí holezci a milovnící ferrat.
Logo Climbing Technology