Vybráno

Lezečky Ocún Oxi LU…

1 639 

Lezečky Ocún Oxi LU Velikost bot (EU): 40 / Barva: žlutá/zelená

1 639 

Spokojení zákazníci doporučují: Lezečky Ocún Oxi LU Velikost bot (EU): 40 / Barva: žlutá/zelená od renomovaného výrobce Ocún. Lezečky Ocún Oxi LU Velikost bot (EU): 40 / Barva: žlutá/zelená pořídíte za skvělou cenu 1630 Kč. Skvělá volba pro všechny příznivce outdoorových aktivit!

Katalogové číslo: 67658-264457 Kategorie: , , ,
Logo Ocun

Popis

Kvalitní Lezečky Ocún Oxi LU Velikost bot (EU): 40 / Barva: žlutá/zelená značky Ocún. Lezečky Ocún Oxi LU Velikost bot (EU): 40 / Barva: žlutá/zelená koupíte za příznivou cenu 1630 Kč. Doporučují všichni spokojení zákazníci.

Název produktu: Lezečky Ocún Oxi LU Velikost bot (EU): 40 / Barva: žlutá/zelená

  • Cena: 1630 Kč
  • Značka: Ocún
  • Kategorie: Heureka.cz | Sport | Horolezectví | Lezečky
  • Katalogové číslo: 67658-264457

Značka

Ocun

Ocun je česká značka, která vznikla v roce 1994. Předtím, od roku 1988 spadala pod značku Rock Pillars, která se zaměřovala na výrobu bot vhodných k lezení po skalách. Ocun se zabývá výrobou lezeckého vybavení. Společnost zaujme právě ty, které pojí dohromady vášeň k přírodě a lezení. Své odběratele si výrobce našel i za hranicemi tuzemska. Hlavní prioritou je vysoká jakost, jednoduchý design a bezpečnost. Výroba produktů se stále nachází v České republice, což ocení hlavně příznivci kvality, kteří rádi podpoří české podnikatele. V této době má přes 130 zaměstnanců. V sortimentu výrobce naleznete ferratové sety, úvazky, expresky, karabiny, lezecké lana, magnézia, jistítka a jistící sety, pytlíky na magnézia, bouldermatky a tlumiče pádů. Díky výhodným sadám kvalitního vybavení vám bude lezení po skalách ještě dostupnější.
Logo Ocun