Vybráno

Multitool Leatherman Surge Black

4 309 

Multitool Leatherman Surge Black

4 309 

Spokojení zákazníci doporučují: Multitool Leatherman Surge Black od renomovaného výrobce Leatherman. Multitool Leatherman Surge Black pořídíte za skvělou cenu 4309 Kč. Skvělá volba pro všechny příznivce outdoorových aktivit!

Katalogové číslo: 48639 Kategorie: , , ,
Logo Leatherman

Popis

Kvalitní Multitool Leatherman Surge Black značky Leatherman. Multitool Leatherman Surge Black koupíte za příznivou cenu 4309 Kč. Doporučují všichni spokojení zákazníci.

Název produktu: Multitool Leatherman Surge Black

  • Cena: 4309 Kč
  • Značka: Leatherman
  • Kategorie: Heureka.cz | Sport | Outdoorové vybavení | Kapesní nože
  • Katalogové číslo: 48639

Značka

Leatherman

Leatherman je americká společnost, která vznikla v roce 1983. Zabývá se výrobou nožů, pouzder a příslušenstvím k nožům. Když si dělali zakladatel Tim Leatherman a jeho žena Chau výlet po Evropě, po cestě narazili hned na několik nástrah a poruch svého auta. U sebe Tim měl pouze jeden nůž, který použil ke stravování a opravě poruch zároveň. Tehdy ho napadla myšlenka vyrobit víceúčelový nástroj založený na kleštích. Cestou domů do Států načrtl hned několik návrhů a po návratu se do toho pustil. První nástroj Leathermana je Pocket Survival Tool. PST se skládalo z 13 různých nástrojů a složilo se do nástrojové jednotky o průměru 5 uncí. V prvním roce podnikání Tim se svým business partnerem Stevem doufali, že prodají 4 000 nástrojů; místo toho prodali 30 000 kusů. V sortimentu výrobce naleznete zavírací nože, multitooly, pouzdra na nože a příslušenství k nožům. Produkty značky Leatherman zaujmou hlavně díky multifunkčnosti a kvalitnímu zpracování, které za to stojí.
Logo Leatherman