Vybráno

Návleky na boty Sea…

1 619 

Návleky na boty Sea to Summit Alpine eVent Gaiters Velikost: XL / Barva: černá

1 619 

Spokojení zákazníci doporučují: Návleky na boty Sea to Summit Alpine eVent Gaiters Velikost: XL / Barva: černá od renomovaného výrobce Sea to Summit. Návleky na boty Sea to Summit Alpine eVent Gaiters Velikost: XL / Barva: černá pořídíte za skvělou cenu 1689 Kč. Skvělá volba pro všechny příznivce outdoorových aktivit!

Katalogové číslo: 107164-546439 Kategorie: , , ,
Logo Sea to Summit

Popis

Kvalitní Návleky na boty Sea to Summit Alpine eVent Gaiters Velikost: XL / Barva: černá značky Sea to Summit. Návleky na boty Sea to Summit Alpine eVent Gaiters Velikost: XL / Barva: černá koupíte za příznivou cenu 1689 Kč. Doporučují všichni spokojení zákazníci.

Název produktu: Návleky na boty Sea to Summit Alpine eVent Gaiters Velikost: XL / Barva: černá

  • Cena: 1689 Kč
  • Značka: Sea to Summit
  • Kategorie: Heureka.cz | Sport | Outdoorové vybavení | Návleky na boty
  • Katalogové číslo: 107164-546439

Značka

Sea to Summit

Sea to Summit je australská společnost, která vznikla v roce 1990 a zabývá se výrobou sportovního oblečení, turistického vybavení, batohů a dalších doplňků. Rozrostla se na celosvětově oceňovanou značku prodávanou ve více než 60 zemích. Hlavní cíl značky zní „vybavit a inspirovat“, a právě proto stále pokračuje ve výzkumu a vývoji nových technik, materiálů, moderních technologií a výrobních metod. Vytváří nové inovační produkty, které je udržují v popředí a poskytují lehčí, lépe vyráběné a výkonnější vybavení outdoorovým nadšencům a aktivním cestovatelům po celém světě. Značka Sea to Summit je inspirovaná dobrodružstvím v každé nadmořské výšce a je pojmenovaná po úspěšné expedici, na které byl jeden ze zakladatelů této společnosti – Tim Macartney-Snape. V sortimentu výrobce naleznete lodní pytle, ručníky, karimatky, kempingové nádobí, moskytiéry, vložky do spacáku a další vybavení. Skloubení zajímavého designového provedení a vysoké kvality odpovídá příjemné ceně.
Logo Sea to Summit