Vybráno

Nordic Walking hole Leki…

2 009 

Nordic Walking hole Leki Pacemaker Lite Délka holí: 100 cm / Barva: červená/modrá

2 009 

Spokojení zákazníci doporučují: Nordic Walking hole Leki Pacemaker Lite Délka holí: 100 cm / Barva: červená/modrá od renomovaného výrobce Leki. Nordic Walking hole Leki Pacemaker Lite Délka holí: 100 cm / Barva: červená/modrá pořídíte za skvělou cenu 2072 Kč. Skvělá volba pro všechny příznivce outdoorových aktivit!

Katalogové číslo: 65453-251318 Kategorie: , , ,
Logo Leki

Popis

Kvalitní Nordic Walking hole Leki Pacemaker Lite Délka holí: 100 cm / Barva: červená/modrá značky Leki. Nordic Walking hole Leki Pacemaker Lite Délka holí: 100 cm / Barva: červená/modrá koupíte za příznivou cenu 2072 Kč. Doporučují všichni spokojení zákazníci.

Název produktu: Nordic Walking hole Leki Pacemaker Lite Délka holí: 100 cm / Barva: červená/modrá

  • Cena: 2072 Kč
  • Značka: Leki
  • Kategorie: Heureka.cz | Sport | Outdoorové vybavení | Trekingové hole
  • Katalogové číslo: 65453-251318

Značka

Leki

Leki je německá značka, která vznikla v roce 1948. Zabývá se výrobou lyžařské výbavy a trekkingovými holemi. Karl Lenhart, který byl vášnivým lyžařem, nebyl nikdy spokojený s tehdejším lyžařským vybavením na trhu. Proto založil svou vlastní společnost, která sídlí v Kirchheimu. Odtud název LEKI (Lenhart z Kirchheimu). Leki používá nejnovější technologie a kvalitní materiály (Gore-Tex). Je jedním z nejlepších výrobců holí na světě a oblíbí si je zejména fanoušci zimních sportů, nebo Nordic Walking. Na trekové hole vsází také Reinhold Messner (horolezec, který jako první zdolal všech 14 osmitisícovek, jako první vylezl na Mount Everest bez použití kyslíkového přístroje, a jako první zdolal sólo výstup na Mount Everest bez lanového jištění). V sortimentu výrobce naleznete výběr z trekových holí.
Logo Leki