Vybráno

Pánské boty Asolo Finder…

4 309 

Pánské boty Asolo Finder GV MM Velikost bot (EU): 42 / Barva: černá/modrá

4 309 

Spokojení zákazníci doporučují: Pánské boty Asolo Finder GV MM Velikost bot (EU): 42 / Barva: černá/modrá od renomovaného výrobce Asolo. Pánské boty Asolo Finder GV MM Velikost bot (EU): 42 / Barva: černá/modrá pořídíte za skvělou cenu 3979 Kč. Skvělá volba pro všechny příznivce outdoorových aktivit!

Katalogové číslo: 30667-577409 Kategorie: , , ,
Logo Asolo

Popis

Kvalitní Pánské boty Asolo Finder GV MM Velikost bot (EU): 42 / Barva: černá/modrá značky Asolo. Pánské boty Asolo Finder GV MM Velikost bot (EU): 42 / Barva: černá/modrá koupíte za příznivou cenu 3979 Kč. Doporučují všichni spokojení zákazníci.

Název produktu: Pánské boty Asolo Finder GV MM Velikost bot (EU): 42 / Barva: černá/modrá

  • Cena: 3979 Kč
  • Značka: Asolo
  • Kategorie: Heureka.cz | Oblečení a móda | Obuv | Pánská obuv
  • Katalogové číslo: 30667-577409

Značka

Asolo

Italská značka Asolo byla založena v roce 1975 Giancarlem Tanzi, který vynalezl první trekkingové boty za použití materiálu Cordura - inovace, která změnila nejen trh, ale i způsob výroby venkovní obuvi. Krátce poté šokoval svět, když spustil první Gore-Tex obuv. Cílem rodinné firmy je najít dokonalé spojení s tradicí, kvalitou a inovacemi. Právě proto je Asolo lídrem v produkci obuvi pro různorodou horskou aktivitu. Značka je jednou z prvotřídních z italských obuvnických firem. Za svého působení Asolo získalo hned několik ocenění. Např. Nejlepší obuv roku, Editor's Choice Awards od Backpacker Magazine, Best in Gear, "Síň slávy" od časopisu American Backpacker Magazine a "Kauf Tipp" od německého magazínu Outdoor. V sortimentu výrobce naleznete obuv pro různorodou aktivitu, jak pro rekreační využití, tak pro více aktivnější jedince, a do jakéhokoliv prostředí. Cena na 100% odpovídá kvalitě obuvi, důkazem jsou získaná ocenění, dokonalý komfort, a spokojenost zákazníků.
Logo Asolo