Vybráno

Pánské boty Salewa Ms…

2 859 

Pánské boty Salewa Ms Dropline Leather Velikost bot (EU): 44 / Barva: černá/zelená

2 859 

Spokojení zákazníci doporučují: Pánské boty Salewa Ms Dropline Leather Velikost bot (EU): 44 / Barva: černá/zelená od renomovaného výrobce Salewa. Pánské boty Salewa Ms Dropline Leather Velikost bot (EU): 44 / Barva: černá/zelená pořídíte za skvělou cenu 3609 Kč. Skvělá volba pro všechny příznivce outdoorových aktivit!

Katalogové číslo: 92743-545986 Kategorie: , , ,
Logo Salewa

Popis

Kvalitní Pánské boty Salewa Ms Dropline Leather Velikost bot (EU): 44 / Barva: černá/zelená značky Salewa. Pánské boty Salewa Ms Dropline Leather Velikost bot (EU): 44 / Barva: černá/zelená koupíte za příznivou cenu 3609 Kč. Doporučují všichni spokojení zákazníci.

Název produktu: Pánské boty Salewa Ms Dropline Leather Velikost bot (EU): 44 / Barva: černá/zelená

  • Cena: 3609 Kč
  • Značka: Salewa
  • Kategorie: Heureka.cz | Oblečení a móda | Obuv | Pánská obuv
  • Katalogové číslo: 92743-545986

Značka

Salewa

Salewa je německá značka založena v roce 1935 se sídlem v Mnichově. Zabývá se zejména výrobou horolezeckého, outdoorového příslušenství a bot. Sama firma se nazývá zákaznickou značkou pro funkční a technické horolezecké vybavení. Produkty se vyvážejí do Ameriky a Asie, a má pobočky na všech důležitých evropských trzích. Cílem vzniku společnosti bylo dodržení sloganu „poloviční hmotnost – dvojitá odolnost“ a díky tomu postupně vycházely na trh ojedinělé výrobky, jaké svět ještě neviděl (v roce 1994 heliová helma alias nejlehčí helma na trhu, v roce 2001 bunda ultra s hmotností menší než 350g). V sortimentu výrobce naleznete hlavně trekové boty, batohy, bivakovací vaky, stany, nebo nosítka pro ty nejmenší. Produkty Salewa jsou barevně a designově sladěné do jednoduchosti a díky kvalitě a ceně není divu, že jsou ve světě tak populární.
Logo Salewa