Vybráno

Pánské boty The North…

Pánské boty The North Face Wayroute Futurelight Velikost bot (EU): 46 / Barva: černá/šedá

Spokojení zákazníci doporučují: Pánské boty The North Face Wayroute Futurelight Velikost bot (EU): 46 / Barva: černá/šedá od renomovaného výrobce The North Face. Pánské boty The North Face Wayroute Futurelight Velikost bot (EU): 46 / Barva: černá/šedá pořídíte za skvělou cenu 2369 Kč. Skvělá volba pro všechny příznivce outdoorových aktivit!

Katalogové číslo: 104268-523899 Kategorie: , , ,
Logo The North Face

Popis

Kvalitní Pánské boty The North Face Wayroute Futurelight Velikost bot (EU): 46 / Barva: černá/šedá značky The North Face. Pánské boty The North Face Wayroute Futurelight Velikost bot (EU): 46 / Barva: černá/šedá koupíte za příznivou cenu 2369 Kč. Doporučují všichni spokojení zákazníci.

Název produktu: Pánské boty The North Face Wayroute Futurelight Velikost bot (EU): 46 / Barva: černá/šedá

  • Cena: 2369 Kč
  • Značka: The North Face
  • Kategorie: Heureka.cz | Oblečení a móda | Obuv | Pánská obuv
  • Katalogové číslo: 104268-523899

Značka

The North Face

The North Face je americká značka se sídlem v San Franciscu, která se založila v roce 1966 Douglasem Tompkinsem. Je zaměřená na výrobu převážně outdoorového oblečení a vybavení.

Je jedním z nejpřednějších výrobců sportovního oblečení na světě a není divu. Je špičkovým inovátorem, který se nebojí použít nejnovější technologie a materiály. Oblíbenou technologií je např. ThermoBall (lehký materiál se skvěle kompresivními a hřejivými vlastnostmi). Značku The North Face podporují přední tuzemští i zahraniční sportovci.

V sortimentu výrobce naleznete batohy, tašky, trika, mikiny, bundy, vesty, kabáty, kalhoty, kraťasy, boty a stany.

Skloubení ceny, vysoké kvality, moderního designu a nejnovějších technologií stojí za to.

Logo The North Face