Vybráno

Pánské kalhoty Mountain Equipment…

3 329 

Pánské kalhoty Mountain Equipment Ibex Mountain Pant – Regular Velikost: S (30) / Barva: černá

3 329 

Spokojení zákazníci doporučují: Pánské kalhoty Mountain Equipment Ibex Mountain Pant – Regular Velikost: S (30) / Barva: černá od renomovaného výrobce Mountain Equipment. Pánské kalhoty Mountain Equipment Ibex Mountain Pant – Regular Velikost: S (30) / Barva: černá pořídíte za skvělou cenu 3029 Kč. Skvělá volba pro všechny příznivce outdoorových aktivit!

Logo Mountain Equipment

Popis

Kvalitní Pánské kalhoty Mountain Equipment Ibex Mountain Pant – Regular Velikost: S (30) / Barva: černá značky Mountain Equipment. Pánské kalhoty Mountain Equipment Ibex Mountain Pant – Regular Velikost: S (30) / Barva: černá koupíte za příznivou cenu 3029 Kč. Doporučují všichni spokojení zákazníci.

Název produktu: Pánské kalhoty Mountain Equipment Ibex Mountain Pant – Regular Velikost: S (30) / Barva: černá

  • Cena: 3029 Kč
  • Značka: Mountain Equipment
  • Kategorie: Heureka.cz | Oblečení a móda | Pánské oblečení | Pánské kalhoty | Pánské klasické kalhoty
  • Katalogové číslo: 19986-54007

Značka

Mountain Equipment

Mountain Equipment je britská společnost založená v roce 1961. Zabývá se výrobou outdoorového vybavení. Jak už název naznačuje, značka si najde své příznivce hlavně mezi horolezci a milovníky hor. Od začátku vzniku se firma Mountain Equipment zapojila do nespočetných výstupů na nejvyšší vrcholy světa, podporovala horolezce, vytvářející stále více dobrodružných tras . Každá expedice je motivací pro vytváření technologií. Značka může zaujmout jak po kvalitní stránce, tak i po té vzhledové. Produkty jsou barevně originální a splňují vše, co horolezec při svém výkonu potřebuje. Jsou dobře skladné, lehké a taky dostatečně zateplené. V sortimentu výrobce naleznete spacáky letní, zimní, třísezónní, dámské, UNI, a bivakovací pytle. Výrobky Mountain Equipment splňují všechny potenciální požadavky, jaké jen horolezci můžou mít a cena také odpovídá kvalitě.
Logo Mountain Equipment