Vybráno

Pánské kalhoty Ocún JAWS…

1 299 

Pánské kalhoty Ocún JAWS pants Velikost: XL / Barva: zelená

1 299 

Spokojení zákazníci doporučují: Pánské kalhoty Ocún JAWS pants Velikost: XL / Barva: zelená od renomovaného výrobce Ocún. Pánské kalhoty Ocún JAWS pants Velikost: XL / Barva: zelená pořídíte za skvělou cenu 1399 Kč. Skvělá volba pro všechny příznivce outdoorových aktivit!

Katalogové číslo: 43606-237083 Kategorie: , , ,
Logo Ocun

Popis

Kvalitní Pánské kalhoty Ocún JAWS pants Velikost: XL / Barva: zelená značky Ocún. Pánské kalhoty Ocún JAWS pants Velikost: XL / Barva: zelená koupíte za příznivou cenu 1399 Kč. Doporučují všichni spokojení zákazníci.

Název produktu: Pánské kalhoty Ocún JAWS pants Velikost: XL / Barva: zelená

  • Cena: 1399 Kč
  • Značka: Ocún
  • Kategorie: Heureka.cz | Oblečení a móda | Pánské oblečení | Pánské kalhoty
  • Katalogové číslo: 43606-237083

Značka

Ocun

Ocun je česká značka, která vznikla v roce 1994. Předtím, od roku 1988 spadala pod značku Rock Pillars, která se zaměřovala na výrobu bot vhodných k lezení po skalách. Ocun se zabývá výrobou lezeckého vybavení. Společnost zaujme právě ty, které pojí dohromady vášeň k přírodě a lezení. Své odběratele si výrobce našel i za hranicemi tuzemska. Hlavní prioritou je vysoká jakost, jednoduchý design a bezpečnost. Výroba produktů se stále nachází v České republice, což ocení hlavně příznivci kvality, kteří rádi podpoří české podnikatele. V této době má přes 130 zaměstnanců. V sortimentu výrobce naleznete ferratové sety, úvazky, expresky, karabiny, lezecké lana, magnézia, jistítka a jistící sety, pytlíky na magnézia, bouldermatky a tlumiče pádů. Díky výhodným sadám kvalitního vybavení vám bude lezení po skalách ještě dostupnější.
Logo Ocun