Vybráno

Pánské rukavice Marmot Randonnee…

Pánské rukavice Marmot Randonnee Glove Velikost rukavic: L / Barva: černá

Spokojení zákazníci doporučují: Pánské rukavice Marmot Randonnee Glove Velikost rukavic: L / Barva: černá od renomovaného výrobce Marmot. Pánské rukavice Marmot Randonnee Glove Velikost rukavic: L / Barva: černá pořídíte za skvělou cenu 2067 Kč. Skvělá volba pro všechny příznivce outdoorových aktivit!

Katalogové číslo: 58991-217919 Kategorie: , , ,
Logo Marmot

Popis

Kvalitní Pánské rukavice Marmot Randonnee Glove Velikost rukavic: L / Barva: černá značky Marmot. Pánské rukavice Marmot Randonnee Glove Velikost rukavic: L / Barva: černá koupíte za příznivou cenu 2067 Kč. Doporučují všichni spokojení zákazníci.

Název produktu: Pánské rukavice Marmot Randonnee Glove Velikost rukavic: L / Barva: černá

  • Cena: 2067 Kč
  • Značka: Marmot
  • Kategorie: Heureka.cz | Oblečení a móda | Módní doplňky | Zimní rukavice
  • Katalogové číslo: 58991-217919

Značka

Marmot

Marmot je americká značka, která se zabývá výrobou outdoorového oblečení a vybavení. Firma vznikla v roce 1971 pod taktovou californských studentů Erica Reynoldse a Davea Huntleyho. Byli to nadšenci do outdoorových aktivit. Jako své první produkty představili spacák a péřovou bundu. Během svých expedičních výprav a zkušeností ostatních horolezců stále zdokonalovali a zpestřovali svůj sortiment, a mimo jiné také začali používat Gore-Tex. Název "Marmot" označuje skupinu vysoce společenských, obrovských veverek, které žijí v horských oblastech, a lezou po horách ve skupinách. V sortimentu naleznete spací pytle, stany, pánské a dámské oblečení jako bundy, mikiny, trika, košile, kalhoty, sukně, spodky a rukavice. Marmot nabízí za málo peněz hodně zábavy, a to díky modernímu designu, barevné kombinaci a dobré kvalitě.
Logo Marmot