Vybráno

Pánské turistické boty Salewa…

5 439 

Pánské turistické boty Salewa Mtn Trainer 2 Mid Gtx M Velikost bot (EU): 44 / Barva: šedá

5 439 

Spokojení zákazníci doporučují: Pánské turistické boty Salewa Mtn Trainer 2 Mid Gtx M Velikost bot (EU): 44 / Barva: šedá od renomovaného výrobce Salewa. Pánské turistické boty Salewa Mtn Trainer 2 Mid Gtx M Velikost bot (EU): 44 / Barva: šedá pořídíte za skvělou cenu 5529 Kč. Skvělá volba pro všechny příznivce outdoorových aktivit!

Katalogové číslo: 107325-547531 Kategorie: , , ,
Logo Salewa

Popis

Kvalitní Pánské turistické boty Salewa Mtn Trainer 2 Mid Gtx M Velikost bot (EU): 44 / Barva: šedá značky Salewa. Pánské turistické boty Salewa Mtn Trainer 2 Mid Gtx M Velikost bot (EU): 44 / Barva: šedá koupíte za příznivou cenu 5529 Kč. Doporučují všichni spokojení zákazníci.

Název produktu: Pánské turistické boty Salewa Mtn Trainer 2 Mid Gtx M Velikost bot (EU): 44 / Barva: šedá

  • Cena: 5529 Kč
  • Značka: Salewa
  • Kategorie: Heureka.cz | Oblečení a móda | Obuv | Pánská obuv
  • Katalogové číslo: 107325-547531

Značka

Salewa

Salewa je německá značka založena v roce 1935 se sídlem v Mnichově. Zabývá se zejména výrobou horolezeckého, outdoorového příslušenství a bot. Sama firma se nazývá zákaznickou značkou pro funkční a technické horolezecké vybavení. Produkty se vyvážejí do Ameriky a Asie, a má pobočky na všech důležitých evropských trzích. Cílem vzniku společnosti bylo dodržení sloganu „poloviční hmotnost – dvojitá odolnost“ a díky tomu postupně vycházely na trh ojedinělé výrobky, jaké svět ještě neviděl (v roce 1994 heliová helma alias nejlehčí helma na trhu, v roce 2001 bunda ultra s hmotností menší než 350g). V sortimentu výrobce naleznete hlavně trekové boty, batohy, bivakovací vaky, stany, nebo nosítka pro ty nejmenší. Produkty Salewa jsou barevně a designově sladěné do jednoduchosti a díky kvalitě a ceně není divu, že jsou ve světě tak populární.
Logo Salewa