Vybráno

Sada expresek Climbing Technology…

3 059 

Sada expresek Climbing Technology Aerial PRO set 12 cm DY 6 ks Barva: stříbrná/modrá

3 059 

Spokojení zákazníci doporučují: Sada expresek Climbing Technology Aerial PRO set 12 cm DY 6 ks Barva: stříbrná/modrá od renomovaného výrobce Climbing Technology. Sada expresek Climbing Technology Aerial PRO set 12 cm DY 6 ks Barva: stříbrná/modrá pořídíte za skvělou cenu 3059 Kč. Skvělá volba pro všechny příznivce outdoorových aktivit!

Katalogové číslo: 137893-787820 Kategorie: , , ,
Logo Climbing Technology

Popis

Kvalitní Sada expresek Climbing Technology Aerial PRO set 12 cm DY 6 ks Barva: stříbrná/modrá značky Climbing Technology. Sada expresek Climbing Technology Aerial PRO set 12 cm DY 6 ks Barva: stříbrná/modrá koupíte za příznivou cenu 3059 Kč. Doporučují všichni spokojení zákazníci.

Název produktu: Sada expresek Climbing Technology Aerial PRO set 12 cm DY 6 ks Barva: stříbrná/modrá

  • Cena: 3059 Kč
  • Značka: Climbing Technology
  • Kategorie: Heureka.cz | Sport | Horolezectví | Expresky
  • Katalogové číslo: 137893-787820

Značka

Climbing Technology

Climbing Technology je italská značka, která vznikla v 90. létech. Zabývá se výrobou kvalitního lezeckého příslušenství. Tato značka spadá pod společnost Aludesign spA, a je velkým oblíbencem na mezinárodním trhu. Své sídlo má obklopeno mezi Bergamem a Lecco. Mezi její nejoblíbenější produkty patří například Click Up, Alpine Up, nebo jistítka Be Up. Climbing Technology si dává záležet na bezpečnosti, funkčnosti, jednoduchosti, a jako eso v rukávu má silné know-how a ty nejmodernější technologie. V sortimentu výrobce naleznete jistítka, cepíny, tlumiče pádu, úvazky, rukavice, expresky, blokanty, karabiny, horolezecké smyčky, helmy a mačky. Pro svou skvělou kvalitu a cenu si produkty oblíbí holezci a milovnící ferrat.
Logo Climbing Technology