Vybráno

Sandály Asolo Metropolis Velikost…

2 119 

Sandály Asolo Metropolis Velikost bot (EU): 47

2 119 

Spokojení zákazníci doporučují: Sandály Asolo Metropolis Velikost bot (EU): 47 od renomovaného výrobce Asolo. Sandály Asolo Metropolis Velikost bot (EU): 47 pořídíte za skvělou cenu 2119 Kč. Skvělá volba pro všechny příznivce outdoorových aktivit!

Katalogové číslo: 19009-48528 Kategorie: , , ,
Logo Asolo

Popis

Kvalitní Sandály Asolo Metropolis Velikost bot (EU): 47 značky Asolo. Sandály Asolo Metropolis Velikost bot (EU): 47 koupíte za příznivou cenu 2119 Kč. Doporučují všichni spokojení zákazníci.

Název produktu: Sandály Asolo Metropolis Velikost bot (EU): 47

  • Cena: 2119 Kč
  • Značka: Asolo
  • Kategorie: Heureka.cz | Oblečení a móda | Obuv | Dámská obuv
  • Katalogové číslo: 19009-48528

Značka

Asolo

Italská značka Asolo byla založena v roce 1975 Giancarlem Tanzi, který vynalezl první trekkingové boty za použití materiálu Cordura – inovace, která změnila nejen trh, ale i způsob výroby venkovní obuvi. Krátce poté šokoval svět, když spustil první Gore-Tex obuv.
Cílem rodinné firmy je najít dokonalé spojení s tradicí, kvalitou a inovacemi. Právě proto je Asolo lídrem v produkci obuvi pro různorodou horskou aktivitu.

Značka je jednou z prvotřídních z italských obuvnických firem. Za svého působení Asolo získalo hned několik ocenění. Např. Nejlepší obuv roku, Editor’s Choice Awards od Backpacker Magazine, Best in Gear, „Síň slávy“ od časopisu American Backpacker Magazine a „Kauf Tipp“ od německého magazínu Outdoor.

V sortimentu výrobce naleznete obuv pro různorodou aktivitu, jak pro rekreační využití, tak pro více aktivnější jedince, a do jakéhokoliv prostředí.

Cena na 100% odpovídá kvalitě obuvi, důkazem jsou získaná ocenění, dokonalý komfort, a spokojenost zákazníků.

Logo Asolo