Vybráno

Stan Nordisk Halland 2 SI LW Barva: red

17 090 

Stan Nordisk Halland 2 SI LW Barva: red

17 090 

Doporučujeme: Stan Nordisk Halland 2 SI LW Barva: red od renomované značky Nordisk. Stan Nordisk Halland 2 SI LW Barva: red pořídíte za skvělou cenu 17090 Kč. Skvělá volba pro všechny příznivce outdooru a campingu!

Katalogové číslo: 14921-28611 Kategorie: , , ,
Logo Nordisk

Popis

Stan Nordisk Halland 2 SI LW Barva: red
Průměr 4.8 z 26 hlasování

Kvalitní Stan Nordisk Halland 2 SI LW Barva: red značky Nordisk.

Stan Halland 2 SI LW je prostorný, ultralehký stan pro 2 osoby od Nordisku. Stan Halland 2 SI LW od dánské značky Nordisk je velmi lehký a velmi prostorný dvoumístný stan s vysokým komfortem a funkčností. Jednoduchá dvouprutová konstrukce umožňuje snadné a rychlé rozbalení a sbalení stanu. Jedná se o stan vnější konstrukce, takže tropiko může být použito samostatně jako přístřešek. Konstrukce je dostatečně vysoká pro pohodlné sezení a je zde i dostatek prostoru pro skladování, vaření a bydlení s několika možnostmi přizpůsobení ventilace. Konstrukce ve tvaru tunelu poskytuje velkou stabilitu ve větru, což z něj činí skvělý přístřešek za nepříznivého počasí, zatímco stále máte možnost vidět ven velkým předním otvorem. Přednosti stanu Halland 2 SI LW: velmi lehký a prostorný dvoumístný stan jednoduchá dvouprutová konstrukce vnější typ konstrukce – možnost použít samostatně jako přístřešek dostatečně vysoký na sezení dostatek prostoru pro nejrůznější aktivity stan tunelového typu – stabilnější v silném větru různé možnosti ventilace Představení stanu Halland 2 SI LW od Nordisku (eng s eng titulky):

Stan Nordisk Halland 2 SI LW Barva: red koupíte pouze u nás za cenu 17090 Kč.

Camping-outdoor.cz doporučuje!

Název produktu: Stan Nordisk Halland 2 SI LW Barva: red
Cena: 17090 Kč
Značka: Nordisk
Katalogové označení: 14921-28611
Kategorie: Heureka.cz | Sport | Outdoorové vybavení | Stany

Značka

Nordisk

Nordisk je dánská značka, která byla založená v roce 1901 a je dceřinou společností s Caravan a Northern Feather. Zabývá se výrobou outdoorového a kempingového vybavení. v posledních několika letech jsme se rozšířili i mimo evropský kontinent. Nyní také najdete výrobky společnosti Nordisk v vzdálených zemích, jako je Japonsko a Korea. V sortimentu výrobce naleznete stany, podlážky, ložnice, spacáky, karimatky a batohy. Produkty Nordisk jsou oblíbené hlavně díky rychlé a snadné stavbě, modernímu designu, dlouhou životností, materiálu a kvalitnímu zpracování.
Logo Nordisk
Close Menu