Vybráno

Taška přes rameno Osprey…

1 099 

Taška přes rameno Osprey Ul Stuff Duffel Barva: černá

1 099 

Spokojení zákazníci doporučují: Taška přes rameno Osprey Ul Stuff Duffel Barva: černá od renomovaného výrobce Osprey. Taška přes rameno Osprey Ul Stuff Duffel Barva: černá pořídíte za skvělou cenu 1099 Kč. Skvělá volba pro všechny příznivce outdoorových aktivit!

Katalogové číslo: 128903-714445 Kategorie: , , ,
Logo Osprey

Popis

Kvalitní Taška přes rameno Osprey Ul Stuff Duffel Barva: černá značky Osprey. Taška přes rameno Osprey Ul Stuff Duffel Barva: černá koupíte za příznivou cenu 1099 Kč. Doporučují všichni spokojení zákazníci.

Název produktu: Taška přes rameno Osprey Ul Stuff Duffel Barva: černá

  • Cena: 1099 Kč
  • Značka: Osprey
  • Kategorie: Heureka.cz | Oblečení a móda | Módní doplňky | Tašky
  • Katalogové číslo: 128903-714445

Značka

Osprey

Osprey je americká značka, která vznikla v Californii v roce 1974. Hlavní myšlenkou vzniku Osprey byla výroba inovativních batohů co nejvyšší kvality. Navrhují a vytvářejí výrobky, které vydrží dlouhou dobu, jsou praktické, mají skvělé detaily a design. Osprey je správnou volbou pro příznivce vysokohorské turistiky, treků, cestování, cyklistiky a horolezectví. Tvůrcům této značky velice záleží na životním prostředí, a právě proto podporuje projekt Bird Conservation Georgia. To je asociace pro ochranu přírody a zastavení nelegálního lovu dravců v Batumi (Malý Kavkaz). Dravce mají také ve svém logu. V sortimentu výrobce naleznete batohy turistické, městské, lezecké, cestovní, dámské, dětské, cyklobatohy, cestovní tašky a kufry, vaky a obaly, brašny přes rameno a další příslušenství k batohům. Cena batohů a tašek Osprey odpovídá kvalitě, protože jsou použity ty nejlepší materiály.
Logo Osprey