Vybráno

Vango Stanford 800XL

7 859 

Vango Stanford 800XL

7 859 

Doporučujeme: Vango Stanford 800XL od renomované značky Vango. Vango Stanford 800XL pořídíte za skvělou cenu 7859 Kč. Skvělá volba pro všechny příznivce outdooru a campingu!

Katalogové číslo: 28821 Kategorie: , , ,
Logo Vango

Popis

Ohodnotit

Kvalitní Vango Stanford 800XL značky Vango.

Stan Vango Stanford 800XL je tunelový rodinný stan se dvěma oddělitelnými ložnicemi a širokým obytným prostorem uprostřed. Vhodný pro 8 osob. Rodinný stan Stanford 800XL od skotské firmy Vango je tvořen dlouhým tunelem, kde uprostřed se nachází společný obytný prostor a na obou koncích jsou potom ložnice, každá pro 4 osoby. Ložnice jsou navíc oddělitelné, tudíž můžete mít až 4 ložnice po 2 osobách. Do stanu se dá vstupovat z obou stran skrze vysoké vchody opatřené síťkou proti hmyzu. Jeden z vchodů má navíc stříšku pro lepší opouštění stanu během deště. Samozřejmostí jsou i okna pro prosvětlení místnosti, která se dají dle potřeby zatáhnout záclonou.Podlážka stanu se dá přidělat k tropiku pro lepší izolaci proti vlhkosti a hmyzu. Tropiko s podlepenými švy se zase stará o nepromokavost stanu. Pokud jde o konstrukci, sklolaminátové tyče jsou předohýbány do takových úhlů, aby zajistily co největší vnitřní prostor a zároveň umožnily snadnou stavbu. Navíc je zde využit patentovaný systém TBS®II, díky kterému je dosaženo maximální stability i za silného větru.Drobnými bonusy jsou například kapsy na drobné předměty, úchyt na lampu, vstup se zipem pro elektrické kabely, zatemnění ložnice pro ty, kdo rádi spí až do pozdního odpoledne, nebo taky výrazně zbarvené kotvící provázky pro minimalizaci ztrát na životech při pobíhání dětí kolem stanu. Přednosti stanu Stanford 800XL: 2 ložnice pro celkem 8 lidí rozlehlý obytný prostor dva boční vchody chráněné síťkou proti hmyzu jeden z vchodů vybaven stříškou proti dešti podlážka napojitelná na tropiko kotvící a napínací systém TBS®II pro vyšší stabilitu ztmavené stropy v ložnici závěs na lampu tyče barevně označené pro snadné stavění výrazně zbarvené provázky proti zakopávání tropiko s podlepenými švy, vodní sloupec 4 000 mm podlážka 100% PE tyče sklolaminát Po­werFlex® sbalený rozměr 69×30×30 cm hmotnost 19.7 kg

Vango Stanford 800XL koupíte pouze u nás za cenu 7859 Kč.

Camping-outdoor.cz doporučuje!

Název produktu: Vango Stanford 800XL
Cena: 7859 Kč
Značka: Vango
Katalogové označení: 28821
Kategorie: Heureka.cz | Sport | Outdoorové vybavení | Stany

Značka

Vango

Vango je je skotská společnost, která vznikla v roce 1966. Zabývá se výrobou outdoorového vybavení. Značka zaujme všechny dobrodruhy, kteří dávají přednost pobytu v přírodě před hotely. A nejen to. Vyrábí produkty také pro všechny milovníky turistických stezek, hor, skal, či cyklostezek. Vango je průkopníkem nafukovacích stanů s technologií AirBeam, díky kterým je stanování jednodušší. Zabývá se inovací modelů batohů se zádovými systémy a velmi teplými spacáky, které jsou sbalitelné do minimální velikosti. V sortimentu výrobce naleznete stany, spacáky, karimatky, batohy, tašky, kempingový nábytek a nádobí, a další vybavení. Skloubení ceny a kvality je atraktivní.
Logo Vango
Close Menu