Vybráno

Vystavený stan Fjällräven Keb…

24 289 

  Vystavený stan Fjällräven Keb Dome 2 Barva: modrá

  24 289 

  Spokojení zákazníci doporučují: Vystavený stan Fjällräven Keb Dome 2 Barva: modrá od renomovaného výrobce Fjällräven. Vystavený stan Fjällräven Keb Dome 2 Barva: modrá pořídíte za skvělou cenu 25639 Kč. Skvělá volba pro všechny příznivce outdoorových aktivit!

  Katalogové číslo: 57023-512056 Kategorie:
  Logo Fjällräven

  Popis

  Kvalitní Vystavený stan Fjällräven Keb Dome 2 Barva: modrá značky Fjällräven. Vystavený stan Fjällräven Keb Dome 2 Barva: modrá koupíte za příznivou cenu 25639 Kč. Doporučují všichni spokojení zákazníci.

  Název produktu: Vystavený stan Fjällräven Keb Dome 2 Barva: modrá

  • Cena: 25639 Kč
  • Značka: Fjällräven
  • Kategorie: Rozbalené / vystavené zboží
  • Katalogové číslo: 57023-512056

  Značka

  Fjällräven

  Fjällräven je švédská společnost, která byla založená v roce 1960. Zabývá se výrobou batohů, tašek a oblečení. Vysoce funkční produktové řady jsou vytvořeny pro aktivní životy od hor až po hladinu moře. Neustálým zdrojem inspirace je příroda, kvůli které se snaží šetřit životní prostředí. G-1000 Air je základním kámenem. Používá se ve všem, od batohů až po bundy a kalhoty. Je přizpůsobitelný různým klimatickým podmínkám pomocí Grónského vosku. Dále se používá organická bavlna a eco-shell. V poslední době se ve společnosti stala oblíbená hlavně řada batohů Kånken. V sortimentu výrobce naleznete batohy různého objemu, a tašky. Značka je oblíbená hlavně pro svůj ojedinělý a hezky zbarvený design, špičkovou kvalitu. Zakoupením výrobku Fjällräven rozhodně nebudete litovat.
  Logo Fjällräven